Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 119
2194611
31917
377
4200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1964. "Munkásőr" Br kitüntetés eredeti mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + ~1960-1970. "Munkásőrség" aranyozott zománcozott Br állományjelvény nagyalakú (40mm) + ~1960-1970. "Munkásőrség" zománcozott Br állományjelvény kisalakú (19mm) + ~1960-1970. "Munkásőr" Br sapkajelvény + ~1980. "Munkásőrség - 25 év" aranyozott, zománcozott Br jelvény T:1-2- egyiken zománchiba
4 200 HUF
2194749
31918
377
Numismatics
1968. "Kiváló Szövetkezeti Munkáért" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + Kiváló Szövetkezeti Munkáért" zománcozott Br jelvény és miniatűr, eredeti tokban T:1,1-
NMK 712.
2 800 HUF
2176842
31919
377
Numismatics
1970. "Árvízvédelemért Érem" Br kitüntetés mellszalagon T:1-
NMK 663.
1 400 HUF
2196213
31920
377
Numismatics
1970. "Kaffka Margit Gimnázium" zománcozott jelvény (28x29mm) T:1
1 200 HUF
2195653
31921
377
Numismatics
~1970-1980. "Kiváló Véradó" kitüntetések miniatűrjei (4xklf) T:1-2
1 400 HUF
2195617
31922
377
Numismatics
~1950-1960."Kiváló Egészségügyi Nevelő Munkáért" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:1-
1 200 HUF
2195119
31923
377
Numismatics
~1970-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" bronz fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-
1 200 HUF
2195616
31924
377
Numismatics
~1970-1980. "40. Véradásért" festett, aranyozott fém jelvény mellszalagon, miniatűrrel T:1-2
1 200 HUF
2195638
31925
377
Numismatics
~1970-1980. "30., 40., 50. Véradásért" festett, műgyantás fém miniatűr jelvény (3xklf) T:1-2
1 200 HUF
2194956
31926
377
Numismatics
~1970. "25 éves Tanácsi Munkáért" zománcozott fém kitüntető jelvény eredeti tokban + ~1970. "Kiváló Dolgozó" kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:1
1 800 HUF
2195118
31927
377
Numismatics
~1970-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" ezüst fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-,2
1 400 HUF
2195165
31928
377
Numismatics
~1970. "A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban + ~1980. "Kiváló Munkáért" kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban T:1-
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035