https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 209

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Terézváros és munkásmozgalma. A Terézváros kétszáz éve. A Terézváros munkásmozgalma. Szerk.: Szinai Miklós, Pille György. Bp., 1970, MSZMP VI. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötésben, papírtokban.
15544.

Terézváros és munkásmozgalma. A Terézváros kétszáz éve. A Terézváros munkásmozgalma. Szerk.: Szinai Miklós, Pille György. Bp., 1970, MSZMP VI. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötésben, papírtokban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Hanusz Árpád - Frisnyák Sándor: A kultúrtáj kialakulása a Kárpát-medencében (Történeti földrajzi tanulmányok). Nyíregyháza, 2004, Nyíregyházi Főiskola Földrajzi Tanszéke. Kiadói kartonált papírkötés, nagyon jó állapotban.
15545.

Hanusz Árpád - Frisnyák Sándor: A kultúrtáj kialakulása a Kárpát-medencében (Történeti földrajzi tanulmányok). Nyíregyháza, 2004, Nyíregyházi Főiskola Földrajzi Tanszéke. Kiadói kartonált papírkötés, nagyon jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Baranya: Emlékszám az 1848-49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére (1998-1999. XI-XII. évfolyam). Pécs, 1999, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói papírkötésben.
15546.

Baranya: Emlékszám az 1848-49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére (1998-1999. XI-XII. évfolyam). Pécs, 1999, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Fredrik Böök: A gazdag és a szegény Svédország. Fordította: Halász Gyula. 18 képpel, 3 térképpel. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
15547.

Fredrik Böök: A gazdag és a szegény Svédország. Fordította: Halász Gyula. 18 képpel, 3 térképpel. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Dankó Imre: A Sajó-Hernád-melléki hajdútelepek. Sátoraljaújhely, 1991, Kazinczy Ferenc Társaság-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Papírkötés.
15548.

Dankó Imre: A Sajó-Hernád-melléki hajdútelepek. Sátoraljaújhely, 1991, Kazinczy Ferenc Társaság-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Gróf Vay Péter: Kelet császárai és császárságai. 17 színes műlappal, 50 műmelléklettel és 86 szövegképpel. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben. Gerinc sérült.
15549.

Gróf Vay Péter: Kelet császárai és császárságai. 17 színes műlappal, 50 műmelléklettel és 86 szövegképpel. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben. Gerinc sérült.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Ila Bálint: Gömör megye I. A megye története 1773-ig. Bp., 1976, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.
15550.

Ila Bálint: Gömör megye I. A megye története 1773-ig. Bp., 1976, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Szedrey István-Rácz István (szerk.): Debrecen története I.-II. kötet. 1693, ill., 1693-1849. Debrecen, 1981/1984, Debrecen Megyei Városi Tanács V. B. Kiadói egészvászon-kötésben papír fedőborítóval. Szép állapotban.
15551.

Szedrey István-Rácz István (szerk.): Debrecen története I.-II. kötet. 1693, ill., 1693-1849. Debrecen, 1981/1984, Debrecen Megyei Városi Tanács V. B. Kiadói egészvászon-kötésben papír fedőborítóval. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
A vatikán. Francesco Papafava gondozásában. Francesco Margiotta Broglio előszavával. Bp.,1989, Corvina. Kiadói papírkötés.
15552.

A vatikán. Francesco Papafava gondozásában. Francesco Margiotta Broglio előszavával. Bp.,1989, Corvina. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, térkép nélkül.
15553.

Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, térkép nélkül.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Krupa András: Jeles napok a Békéscsabán és környékén élő szlovákoknál. Békéscsaba, Békés Megyei Tanács V. B. Művelődésügyi Osztály. Kiadói papírkötés védőborítóval.
15554.

Krupa András: Jeles napok a Békéscsabán és környékén élő szlovákoknál. Békéscsaba, Békés Megyei Tanács V. B. Művelődésügyi Osztály. Kiadói papírkötés védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Balogh Jánosné Horváth Terézia: A pünkösdi király Csepregen és Jókainál. Csepreg, 2005, Farkas Sándor Egylet. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, 	Balogh Jánosné Horváth Terézia (1941-) által Gráfik Imre (1944-) etnográfus, muzeológus részére dedikált. dedikált.
15555.

Balogh Jánosné Horváth Terézia: A pünkösdi király Csepregen és Jókainál. Csepreg, 2005, Farkas Sándor Egylet. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Balogh Jánosné Horváth Terézia (1941-) által Gráfik Imre (1944-) etnográfus, muzeológus részére dedikált. dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment