6 000 HUF
Lakatos Sándor: Rajta párok táncoljunk! Tánckedvelők könyve. Útmutatás a korszerű tánc és ezzel kapcsolatos illem elsajátítására a művelt társas körben. Különös tekintettel a mindennemű kör- és társas táncok, valamint a táncmulatságok szervezése és rendezésére. Képekkel és tánc-ábrákkal. Nagykanizsa, é.n. [1876-1885 kr.] ,Wajdits József, 1 (címkép) 10+215 p. +1+10 t. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.