Books: History

Number of items: 172

Sebess Dénes: Két Magyarország. Az elmúlt század politikai eszményei. Bp.,[1931], Könyvbarátok Szövetsége,(Kir. Magyar Egyetemi Nyomda-ny.), 258 p. +16 t. Fekete-fehér egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, egy képtábla kijár.
15723.

2 200 HUF
5,95
6,47
Eladó az egész világ. Képes és (képtelen) hirdetéstörténet. Szerk.: Szokács Eszter. Bp., én., AB OVO. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
15724.

1 600 HUF
II. Rákóczi Ferenc fejedelem emlékiratai. A magyarországi háborúról, 1703-tól annak végéig. Bp., 1978, Akadémiai. Aranyozott egészvászon kötés, kiadó papír védőborítóval. Szakály Ferenc (1942-1999) magyar történész, muzeológus, a Magyar Tudományos Akadémia levelező tagja ex-librisével. Sajtópéldány nyomtatvánnyal. Utolsó néhány lapon felső sarokban kisebb ázásnyommal.
15725.

1 800 HUF
Gereben Ágnes: Antiszemitizmus a Szovjetunióban. Bp., 2000, PolgART Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15726.

2 800 HUF
7,57
8,24
Jonathan Littell: Jóakaratúak. (Eumeniszek). Tótfalusi Ágnes fordítása. Bp., 2009, Magvető.Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15727.

3 000 HUF
Bakay Kornél: Feltárul a múlt? A múlt jövője. Bp., 1989, Múzsák. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15728.

1 200 HUF
Kákosy László: Az ókori Egyiptom története és kultúrája. Osiris Tankönyvek. Bp., 2005, Osiris. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15729.

1 400 HUF
Szűcs Jenő: Az utolsó Árpádok. História Könyvtár Monográfiák 1. Bp., 1993, a História MTA Történettudományi Intézete kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15730.

1 400 HUF
13
Méray Tibor: Nagy Imre élete és halála. München 1978. Újváry Griff kiadó. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban.
15731.

3 000 HUF
A rettentő Kukkubeusok. Régi olasz elbeszélők I-II. Válogatta, a fordításokat az eredetivel egybevetette, a szerzők portréját és a jegyzeteket írta: Herczeg Gyula. Bp., 1983, Európa Könyvkiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé kopott állapotban.
15732.

1 800 HUF
Urs Bitterli: Vadak és civilizáltak. Az európai és tengerentúli érintkezés szellem- és kultúrtörténete. Bendl Júlia fordítása. Bp., 1982, Gondolat. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15733.

Urs Bitterli: "Vadak" és "civilizáltak". Az európai és tengerentúli érintkezés szellem- és kultúrtörténete. Bendl Júlia fordítása. Bp., 1982, Gondolat. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.

1 200 HUF
Belovai István: Fedőneve: Scorpion. Bp., 1998., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által aláírt.
15734.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF