Vegyes művészeti folyóirat tétel, 4 db.:
1978-1983 Művészettörténeti értesítő 2 száma: XXVII. évf. 1. sz., XXXII. évf. 3. sz.
1992 Pavilon. Építészet, művészettörténet. 1992. 7 sz.
1998 Magyar Iparművészet. 1998/1.
Wilhelm Mrazek-Waltraud Neuwirth: Wiener Porzellan. 1718-1864. Österreichischeres Museum für angewandte Kunst - Katalog Neue Folge Nr. 3. Wien, én., Österreichischer Bundesverlag. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, valamint jelzésekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval. +Waltraud Neuwirth: Wiener Porzellan. Original, Kopie, Verfälschung, Fälschung. Wien, 1979., Selbstverlag Waltraud Neuwirth. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, valamint jelzésekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Fabiny Tibor dr., Raj Tamás, Dr. Kárpáti László, Dr. Tenke Sándor, Dr. Török József: A hit asztala. Az áldozattól az istentiszteletig. Öt vallás liturgikus tárgyaiból. Bp., 1990, Officina Nova. Az egyik szerző, Török József (1946-2020) magyar teológus, egyháztörténész, egyetemi professzor által dedikált és dátumozott (1990.december 20.)! Színes képekkel nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborító. Jó állapotban.
Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, gerincén egészen apró sérüléssel, jó állapotban.
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. IV. kötet. A dunántúli magyar nép művészete (Veszprém, Zala, Somogy, Tolna). Budapest, 1912, Franklin-Társulat. Kiadói díszes vászonkötésben, borító kopottas állapotban, bélyegzésekkel, volt könyvtári kötet.