Number of items: 226
2213979
11168
376
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
3 000 HUF
2214510
11169
376
Other collectibles
Zsolnay virág és pillangó mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett (Rumics Gizella), hibátlan, m: 26,5 cm
12 000 HUF
2191069
11170
376
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas őzike, jelzett, apró mázhibával, m: 6,5 cm, h:9 cm
2 000 HUF
2206688
11171
376
40000
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás teás készlet, 6 személyes kézzel festett, jelzett, hibátlan
40 000 HUF
2206708
11172
376
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás 6 személyes teás csésze, aljjal kézzel festett, jelzett, hibátlan
12 000 HUF
2206679
11173
376
28000
Other collectibles
Zsolnay rőzsegyűjtő asszony, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
28 000 HUF
2211154
11174
376
Other collectibles
Zsolnay retro porcelán bögrék, 4 db, fehér mázas, arany szegéllyel, jelzett, egészen apró lepattanásokkal, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cmx3
1 200 HUF
2206880
11176
376
Other collectibles
Zsolnay art deco figura (Meditáció). Ökörvér mázzal. Tervezte: Török János. Jelzett, apró mázhibával. 13 cm
9 000 HUF
2206883
11177
376
Other collectibles
Zsolnay art deco kaspó. Ökörvér mázzal. Tervezte: Török János. Jelzett, apró mázhikával. 10 cm
9 000 HUF
2206899
11178
376
Other collectibles
Zsolnay Pompadour süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:18,5 cm, d:30 cm
9 000 HUF
2207868
11179
376
Other collectibles
Zsolnay porcelán búzavirágmintás tálka, 2 db, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 12×8 cm
1 800 HUF
2206907
11180
376
Other collectibles
Zsolnay Pompadour mintás szószos tál, sültes tál, kompótos tál jelzett, hibátlan
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m