Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 85

Franciaország DN CONNETABLE MARECHAUSSEE DE FRANCE / NON SINE NUMINE kétoldalas Br emlékérem (72mm) T:1-
31880.

Franciaország DN "CONNETABLE MARECHAUSSEE DE FRANCE / NON SINE NUMINE" kétoldalas Br emlékérem (72mm) T:1-

1 600 HUF
Franciaország DN Espace Bellecour - A lyoni bankvállalat alapítója Br plakett sérült műanyag dobozban (75x91mm) T:1 France ND Espace Bellecour - Founder of the Lyon Banking Company Br plaque in damaged plastic case (75x91mm) C:UNC
31881.

Franciaország DN "Espace Bellecour - A lyoni bankvállalat alapítója" Br plakett sérült műanyag dobozban (75x91mm) T:1 France ND "Espace Bellecour - Founder of the Lyon Banking Company" Br plaque in damaged plastic case (75x91mm) C:UNC

3 000 HUF
Franciaország DN GENDARMERIE NATIONALE / NON SINE NUMINE kétoldalas, ezüstözött Br emlékérem, műgyantás betéttel. Szign.: DRAGO (80mm) T:1-
31882.

Franciaország DN "GENDARMERIE NATIONALE / NON SINE NUMINE" kétoldalas, ezüstözött Br emlékérem, műgyantás betéttel. Szign.: DRAGO (80mm) T:1-

1 600 HUF
13
Franciaország DN GENDARMERIE NATIONALE DE FRANCE / POUR LA PATRIE LHONNEUR ET LE DROIT 1214 kétoldalas Br emlékérem, peremen fémjelzett (100mm) T:1-
31883.

Franciaország DN "GENDARMERIE NATIONALE DE FRANCE / POUR LA PATRIE L'HONNEUR ET LE DROIT 1214" kétoldalas Br emlékérem, peremen fémjelzett (100mm) T:1-

4 000 HUF
Franciaország DN Le Président de la République Francaise fém emlékérem, átlátszó műanyag hasábon (35mm) T:1-,2
31884.

Franciaország DN "Le Président de la République Francaise" fém emlékérem, átlátszó műanyag hasábon (35mm) T:1-,2

800 HUF
31885.

1 600 HUF
Kanada 1966. NEW WESTMINSTER - FIRST CAPITAL OF BRITISH COLUMBIA / UNION OF COLONIES CENTENNIAL 1866-1966 kétoldalas Br emlékérem (39mm) T:2 Canada 1966. NEW WESTMINSTER - FIRST CAPITAL OF BRITISH COLUMBIA / UNION OF COLONIES CENTENNIAL 1866-1966double sided Br commemorative medallion (39mm) C:XF
31887.

Kanada 1966. "NEW WESTMINSTER - FIRST CAPITAL OF BRITISH COLUMBIA / UNION OF COLONIES CENTENNIAL 1866-1966" kétoldalas Br emlékérem (39mm) T:2 Canada 1966. "NEW WESTMINSTER - FIRST CAPITAL OF BRITISH COLUMBIA / UNION OF COLONIES CENTENNIAL 1866-1966"double sided Br commemorative medallion (39mm) C:XF

1 000 HUF
31888.

1 000 HUF
Lengyelország 1976. Stanislaw Staszic halálának 150. évfordulójára Br emlékérem tokban (50mm) T:1- Poland 1976. On the 150th Anniversary of Death of Stanislaw Staszic Br commemorative medallion (50mm) C:AU
31889.

Lengyelország 1976. "Stanislaw Staszic halálának 150. évfordulójára" Br emlékérem tokban (50mm) T:1- Poland 1976. "On the 150th Anniversary of Death of Stanislaw Staszic" Br commemorative medallion (50mm) C:AU

2 000 HUF
Lengyelország 1983. Kielcei Nemzeti Múzeum 1908-1983 Br emlékérem. Szign.: ST (69mm) T:2 Poland 1983. Muzeum Narodowe Kielcha 1908-1983 Br commemorative medallion. Sign.: ST (69mm) C:XF
31890.

2 000 HUF
Lengyelország DN II. János Pál Br és ezüstözött Br emlékérem pár (35mm) T:2 patina Poland ND John Paul II Br and silvered Br medallion pair (35mm) T:2 patina
31891.

Lengyelország DN "II. János Pál" Br és ezüstözött Br emlékérem pár (35mm) T:2 patina Poland ND "John Paul II" Br and silvered Br medallion pair (35mm) T:2 patina

2 000 HUF
31892.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF