Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 271

Kanada 1970. III WORLD ROWING CHAMPIONSHIPS - ST. CATHARINES CANADA 1970 ezüstözött Br evezős sport emlékérem + Svájc 1967-1971. INTERNAT. RUDERREGATTA ROTSEE-LUZERN evezős emlékérmek (3x) mind gravírozva hátlapon különböző években T:2
31141.

Kanada 1970. "III WORLD ROWING CHAMPIONSHIPS - ST. CATHARINES CANADA 1970" ezüstözött Br evezős sport emlékérem + Svájc 1967-1971. "INTERNAT. RUDERREGATTA ROTSEE-LUZERN" evezős emlékérmek (3x) mind gravírozva hátlapon különböző években T:2

1 600 HUF
Kína 2008. Pekingi Olimpia 2008. kabala sorozat aranyozott Br emlékérem (5xklf), eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP  China 2008. Beijing Olympics 2008. mascots series gold plated Br commemorative medallion (5xdiff), in original case with numbered certificate card (40mm) C:PP
31142.

Kína 2008. "Pekingi Olimpia 2008. kabala sorozat" aranyozott Br emlékérem (5xklf), eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP China 2008. "Beijing Olympics 2008. mascots series" gold plated Br commemorative medallion (5xdiff), in original case with numbered certificate card (40mm) C:PP

4 400 HUF
11,89
12,94
Lengyelország 1984. XXX. Janusza Kusocinski emlékverseny 1984 zománcbetétes Br plakett (50x68mm) T:1- Poland 1984. XXX. Memorial Janusza Kusocinskiego 1984 Br plaque with enamel inlay (50x68mm) C:AU
31143.

4 000 HUF
3xklf Br sportérem, közte 1940. III. 1940 Br kalapácsvetés díjérem T:2-3
31144.

3xklf Br sportérem, közte 1940. "III. 1940" Br kalapácsvetés díjérem T:2-3

800 HUF
Vegyes 3db-os sport díjérem tétel, közte Közgazdász Egyetemi Athletikai Club 1923 Br emlékérem, Magyar Turista Egyesület Síverseny ezüstözött Br emlékérem, MOVE / NVTE ezüstözött Br emlékérem füllel T:2 kopott ezüstözés
31145.

Vegyes 3db-os sport díjérem tétel, közte "Közgazdász Egyetemi Athletikai Club 1923" Br emlékérem, "Magyar Turista Egyesület Síverseny" ezüstözött Br emlékérem, "MOVE / NVTE" ezüstözött Br emlékérem füllel T:2 kopott ezüstözés

4 400 HUF
11,89
12,94
3xklf Br sportérem tétel, közte 1947. MÁVAG kézilabda Br sportérem (40mm) T:2,2-
31146.

3xklf Br sportérem tétel, közte 1947. "MÁVAG" kézilabda Br sportérem (40mm) T:2,2-

1 400 HUF
4db-os sportérem-tétel, közte 2004. 6. Női Kézilabda Európa Bajnokság - Magyarország 2004 - Győr - Budapest - Debrecen - Zalaegerszeg - Békéscsaba / 6th Womens European Handball Championship - Hungary 2004 fém emlékérem (60mm) T:1--2-
31147.

4db-os sportérem-tétel, közte 2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság - Magyarország 2004 - Győr - Budapest - Debrecen - Zalaegerszeg - Békéscsaba / 6th Women's European Handball Championship - Hungary 2004" fém emlékérem (60mm) T:1--2-

3 000 HUF
4xklf Magyar Athletikai Szövetség díjérem Br, ezüstözött Br és Al, egyik mellszalagon T:2-3
31148.

4xklf "Magyar Athletikai Szövetség" díjérem Br, ezüstözött Br és Al, egyik mellszalagon T:2-3

1 400 HUF
Vegyes 5db-os labdarúgó sport díjérem tétel T:2
31149.

1 000 HUF
7db-os Br és ezüstözött Br sportérem tétel, közte Vincze Dénes (1914-1972) 1965. FISU Világversenyei Universiade 1965 Budapest Br sportérem (55mm) T:2-3 ezüstözések kopottak
31150.

7db-os Br és ezüstözött Br sportérem tétel, közte Vincze Dénes (1914-1972) 1965. "FISU Világversenyei Universiade 1965 Budapest" Br sportérem (55mm) T:2-3 ezüstözések kopottak

1 600 HUF
8db-os Br sportérem tétel, közte ~1900. Magyar Athletikai Club 1875 Br érem (37mm) T:2,2-
31151.

2 800 HUF
7,57
8,24
10db vegyes Br sportérem, benne MAGYAR LABDARÚGÓK SZÖVETSÉGE 1907-1908 II. OSZT. SZÖVETSÉGI DÍJ JEZERNITZKY KÁROLY (33mm) ph. és Berán Lajos (1882-1943) 1921/22 évi football bajnokság II. (39mm) T:vegyes
31152.

10db vegyes Br sportérem, benne "MAGYAR LABDARÚGÓK SZÖVETSÉGE 1907-1908 II. OSZT. SZÖVETSÉGI DÍJ JEZERNITZKY KÁROLY" (33mm) ph. és Berán Lajos (1882-1943) "1921/22 évi football bajnokság II." (39mm) T:vegyes

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF