Books: Travelling, Local History Number of items: 193
2088854
15180
376
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1 800 HUF
2088865
15181
376
Other collectibles
2 400 HUF
2089257
15182
376
100
Other collectibles
Csende Béla: Békés-Tarhos. Az első magyar állami énekiskola élettörténete. [1946-1954.] Békés, 1976, Békés Városi Tanács V.B. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2089264
15183
376
Other collectibles
2089744
15184
376
Other collectibles
1 200 HUF
2043049
15185
376
Other collectibles
1 200 HUF
2118903
15186
376
Other collectibles
Lovász György-Wein György: Délkelet-Dunántúl geológiája és felszínfejlődése. Baranya Monográfia sorozat. Pécs, 1974., Baranya Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
1 400 HUF
2057455
15187
376
Other collectibles
Megyei monográfiák 2 kötete:
Jeszenszky Ignác: Torontál vármegye gazdasági monográfiája. Különlenyomat a "Közgazdasági Szemle" 1904. évi május havi füzetéből. Bp.,1904, Pesti Könyvnyomda Rt., 19 p.
Kemény György: Szabolcs vármegye gazdaság-földrajzi monográfiája. Különlenyomat a "Közgazdasági Szemle" 1913. évi julius-október havi füzetből. Bp.,1904, Pesti Könyvnyomda Rt., 64 p.
Papírkötésben, szakadozott, hiányos borítókkal, javított gerinccel.
2042906
15188
376
Other collectibles
3 000 HUF
2174083
15189
376
Other collectibles
Fehértájy Tibor: A rejtelmes Anatóliában. Bp., én.,Stádium. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. 2174092
15190
376
Other collectibles
1 000 HUF
1855549
15191
376
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035