Number of items: 246

17636.

2 400 HUF
17637.

1 000 HUF
Mindennapi mindentudó. Gyakorlati gondok, egyszerű trükkök, ötletes megoldások. Bp., 1996, Readers Digest Kiadó Kft.. Kiadói kartonált kötés. Jó állapotban.
17638.

800 HUF
17639.

800 HUF
Remekírók képes könyvtára 3 db: Heine - Dalok könyve, Goethe - Faust, Iphigenia, Giacomo Leopardi összes lyrai versei / Alfred de Musset válogatott költeményei. Szerk.: Radó Antal. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban, kissé sérült gerinccel, festett lapélekkel.
17640.

800 HUF
Békés István: Új magyar anekdotakincs. A századfordulótól a felszabadulásig. Bp., 1963., Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17641.

1 000 HUF
10
17642.

2 800 HUF
7,57
8,24
Lakner Lívia: Lakner bácsi és száz gyereke. Bp.,1993., Lord Kft.Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17643.

800 HUF
17644.

2 000 HUF
17645.

2 000 HUF
Jókai Mór: A jövő század regénye. I-III. kötet. Reprint, gyűjteményes díszkiadás. Bp, 1997, Unikornis Kiadó. Kiadói, aranyozott kartonált papírkötésben, újszerű, szép állapotban.
17646.

800 HUF
17647.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF