Books: Military

Number of items: 57

Kis imakönyv a magyar hadifoglyok és menekültek használatára. Vatikánváros, 1945, Vatikáni könyvnyomda. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
16608.

3 000 HUF
16609.

3 000 HUF
Reviczky Aladár: Imák és intelmek katonák számára a háború idejére. Budapest, é.n., Szent-István-Társulat. Kiadói papírkötésben, foltos, firkált borítójú.
16610.

1 600 HUF
Müller Lajos: A jó Isten kórháza. Bp., 1917, Mária-kongregáció. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóban.
16611.

2 000 HUF
Ákos István: Krisztus urunk a szenvedők között. Budapest, 1942, Római kat. tábori püspökség. Aranyozott vászonkötésben, kopottas állapotban.
16612.

2 600 HUF
7,03
7,65
Honvéd imakönyv. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
16613.

1 600 HUF
16614.

1 000 HUF
Hadak útján. Katolikus honvéd imakönyv. A borító és az első oldal félig hiányzik, szakadt állapotban van.
16615.

1 000 HUF
16616.

2 600 HUF
7,03
7,65
16617.

6 000 HUF
16618.

800 HUF
16619.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF