https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Military Number of items: 57
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2164014
16608
376
0
3000
Books: Military
Other collectibles
Kis imakönyv a magyar hadifoglyok és menekültek használatára. Vatikánváros, 1945, Vatikáni könyvnyomda. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
Starting price:
3 000 HUF
2163976
16609
376
0
3000
Books: Military
Other collectibles
Nyáry Pál: Isten fegyverei. Útravaló kedves honvédeinknek. Pécs, é.n., Rákóczi nyomda. Kiadói papírkötésben, kopttas állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2163966
16610
376
0
1600
Books: Military
Other collectibles
Reviczky Aladár: Imák és intelmek katonák számára a háború idejére. Budapest, é.n., Szent-István-Társulat. Kiadói papírkötésben, foltos, firkált borítójú.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2163839
16611
376
0
2000
Books: Military
Other collectibles
Müller Lajos: A jó Isten kórháza. Bp., 1917, Mária-kongregáció. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2164006
16612
376
0
2600
Books: Military
Other collectibles
Ákos István: Krisztus urunk a szenvedők között. Budapest, 1942, Római kat. tábori püspökség. Aranyozott vászonkötésben, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2164026
16613
376
0
1600
Books: Military
Other collectibles
Honvéd imakönyv. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2164020
16614
376
0
1000
Books: Military
Other collectibles
Harmatcseppek. Hadbavonultaknak, sebesülteknek. Kiadja a Dunamelléki Ref. Egyházkerület és a Budapesti Ref. Egyház. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2164048
16615
376
0
1000
Books: Military
Other collectibles
Hadak útján. Katolikus honvéd imakönyv. A borító és az első oldal félig hiányzik, szakadt állapotban van.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2163487
16616
376
0
2600
Books: Military
Other collectibles
Asbóth Gyula-Bíró Sándor: Fegyverben, Elmélkedések és imádságok honvédeink számára. Bp., 1943, Protestáns Tábori Püspökség. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott kötéssel, kijáró lapokkal.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2163549
16617
376
0
6000
Books: Military
Other collectibles
Brisits Frigyes (szerk.): Maradj velünk, Uram! A magyar rendőr imádságos könyve. Budapest, 1935, Korda R.T. Kopottas egészvászon kötésben, festett lapélekkel, beragasztott képekkel.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2138852
16618
376
0
800
Books: Military
Other collectibles
Dombrády Lóránd, Nagy Gábor (szerk.): Fegyverrel a hazáért. Magyar ellenállási és partizánharcok a második világháború idején. Bp., 1980, Kossuth-Zrínyi. Kiadói vászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
The item is not available
2138858
16619
376
0
800
Books: Military
Other collectibles
Nagy János, Dr. Pataki István, Sterl István (szerk.): 20 év a szocializmus és a béke védelmében . Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói vászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment