https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 101

Auction is over! Item soon called at the auction hall
M. Szvesnyikov: Az üveg titkai. Győri Miklós rajzaival. Fordította: Gellért György. Bp.,1948, Magyar Könyvbarátok Kultúregyesülete. Kiadói papírkötés.
16666.

M. Szvesnyikov: Az üveg titkai. Győri Miklós rajzaival. Fordította: Gellért György. Bp.,1948, Magyar Könyvbarátok Kultúregyesülete. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Madarász Imre: Örök megújhodások. Születés, újjászületés, feltámadás az olasz irodalomban. Bp., 2003, Hungarovox Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban, de kijáró címlappal. A szerző által dedikált példány, dátumozva (2003. II. 13.).
16667.

Madarász Imre: "Örök megújhodások". Születés, újjászületés, feltámadás az olasz irodalomban. Bp., 2003, Hungarovox Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban, de kijáró címlappal. A szerző által dedikált példány, dátumozva (2003. II. 13.).

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Szilágyi Gábor: A fotóművészet története. A fényrajztól a holográfiáig. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
16668.

Szilágyi Gábor: A fotóművészet története. A fényrajztól a holográfiáig. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Orsz. Magyar Szépművészeti Múzeum: Az antik plasztikai gyűjtemény. Bp., 1920. Kiadói papírkötésben
16669.

Orsz. Magyar Szépművészeti Múzeum: Az antik plasztikai gyűjtemény. Bp., 1920. Kiadói papírkötésben

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
4
Pataki Gábor: Lossonczy Tamás. Bp., é.n., Új Művészet Könyvek 8. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16670.

Pataki Gábor: Lossonczy Tamás. Bp., é.n., Új Művészet Könyvek 8. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
2
Szemiotika és művészet. Bp., 1979., Akadémiai Kiadó. Szerk.: J. J. Barabas. Bp., 1979., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16671.

Szemiotika és művészet. Bp., 1979., Akadémiai Kiadó. Szerk.: J. J. Barabas. Bp., 1979., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
A Guide to The Tate Gallery. An introduction to British and Modern Foreign Art. London, 1962., Tate Gallery Publications. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, foltos.
16672.

A Guide to The Tate Gallery. An introduction to British and Modern Foreign Art. London, 1962., Tate Gallery Publications. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, foltos.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.
16673.

Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről? Bp., 1943, Athenaeum Könyvesbolt Főbizománya. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, sérült, széteső kötésben.
16674.

Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről? Bp., 1943, Athenaeum Könyvesbolt Főbizománya. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, sérült, széteső kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
cca 1960-1983 Vegyes katalógus tétel, 11 db: Közte: Amerigo Tot szobrászművész kiállítása. Szerk.: D. Fehér Zsuzsa. Bp., 1982., Vigadó Galéria., 125 éves a Herendi Porcelán, Veress Pál új bálványai, Chiovini Ferenc festőművész kiállítása. Szolnok, 1977, Damjanich Múzeum...stb
16675.

cca 1960-1983 Vegyes katalógus tétel, 11 db: Közte: Amerigo Tot szobrászművész kiállítása. Szerk.: D. Fehér Zsuzsa. Bp., 1982., Vigadó Galéria., 125 éves a Herendi Porcelán, Veress Pál új bálványai, Chiovini Ferenc festőművész kiállítása. Szolnok, 1977, Damjanich Múzeum...stb

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Dr. Rados Jenő: A neoklasszicizmus nagy magyar templomai. .Bp., 1937, Stádium. 56p. 46 fekete-fehér fotóval, ábrával illusztrálva, melyek közül 5 kihajtható. Különlenyomat: A magyar mérnök- és építész-egylet közlönye havi füzetei 1936. évi december 20-i, 7-12. számából.. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
16676.

Dr. Rados Jenő: A neoklasszicizmus nagy magyar templomai. .Bp., 1937, Stádium. 56p. 46 fekete-fehér fotóval, ábrával illusztrálva, melyek közül 5 kihajtható. Különlenyomat: A magyar mérnök- és építész-egylet közlönye havi füzetei 1936. évi december 20-i, 7-12. számából.. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Dr. Székely György: Nemzeti Színház 125 éve. Bp., 1962, Kossuth. Papírkötésben.+ A Vígszínház 75 éve. Szerk.: Dr. Székely György, Szilágyi István. Bp., 1971, Athenaeum. Papírkötés.+  A magyar színészet hősi harca 1790-18749. c. kiállítás ismertetője. Bp., 1961., Színháztudományi Intézet-Országos Színháztörténeti Múzeum. Papírkötés.
16677.

Dr. Székely György: Nemzeti Színház 125 éve. Bp., 1962, Kossuth. Papírkötésben.+ A Vígszínház 75 éve. Szerk.: Dr. Székely György, Szilágyi István. Bp., 1971, Athenaeum. Papírkötés.+ A magyar színészet hősi harca 1790-18749. c. kiállítás ismertetője. Bp., 1961., Színháztudományi Intézet-Országos Színháztörténeti Múzeum. Papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment