Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 223

Búza Barna (1910-2010) DN Széchenyi István 1791-1860 / Környezeti kultúránkért - Hazafias Népfront Br emlékérem (100mm) T:1-
30702.

Búza Barna (1910-2010) DN "Széchenyi István 1791-1860 / Környezeti kultúránkért - Hazafias Népfront" Br emlékérem (100mm) T:1-

5 000 HUF
Cziglényi Ádám (1909-1998) 1949. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete 1919-1949 Br szögletes plakett eredeti tokban (65x93mm) T:2
30703.

5 000 HUF
Csillag István (1881-1968) 1908. Tóth Béla egyoldalas Br plakett (75x51mm) T:1- ph. Hungary 1908. Béla Tóth one-sided Br plaque. ign.: István Csillag (75x51mm) C:AU edge error
30704.

Csillag István (1881-1968) 1908. "Tóth Béla" egyoldalas Br plakett (75x51mm) T:1- ph. Hungary 1908. "Béla Tóth" one-sided Br plaque. ign.: István Csillag (75x51mm) C:AU edge error

5 000 HUF
Csillag István (1881-1968) 1909. Lóczy Lajosnak 1909 Márciusában Tanítványai és Tisztelői egyoldalas Br plakett (172,07g/86x60mm) T:1- apró ph. / Hungary 1909. Lóczy Lajosnak 1909 Márciusában Tanítványai és Tisztelői one-sided Br plaque. Sign.: István Csillag (172,07g/86x60mm) C:AU tiny edge error HP 1640.
30705.

Csillag István (1881-1968) 1909. "Lóczy Lajosnak 1909 Márciusában Tanítványai és Tisztelői" egyoldalas Br plakett (172,07g/86x60mm) T:1- apró ph. / Hungary 1909. "Lóczy Lajosnak 1909 Márciusában Tanítványai és Tisztelői" one-sided Br plaque. Sign.: István Csillag (172,07g/86x60mm) C:AU tiny edge error HP 1640.

18 000 HUF
48,65
52,94
Csillag István (1881-1968) 1928. Rákosi Szidi - Aetatis Svae színésznő Br emlékplakettje, hátoldalán LUDVIG BPEST gyártói jelzéssel (243,39g/59x77mm) T:1- /  Hungary 1928. Szidi Rákosi - Aetatis Svae Br plaque of famous actress with LUDVIG BPEST makers mark on reverse. Sign.: István Csillag (243,39g/59x77mm) C:AU HP 1773.
30706.

4 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére a Magyar Demokrata Fórum (MDF) alpakka emlékérem, sérült műanyag tokban T:BU
30707.

800 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. ,,Mi, kik magyarok vagyunk, egymást e pillanatban ne üldözzük... Fogjunk kezet, különben lehetetlen, hogy bárkánk kikötőbe jöjjön. Széchenyi öntött Br emlékérem (97mm) T:2
30708.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. ",,Mi, kik magyarok vagyunk, egymást e pillanatban ne üldözzük... Fogjunk kezet, különben lehetetlen, hogy bárkánk kikötőbe jöjjön.'' Széchenyi" öntött Br emlékérem (97mm) T:2

6 000 HUF
Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. Albert Einstein jelzett Ag emlékérem (46,36g/0.640/42,5mm) T:1 (PP)
30709.

Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. "Albert Einstein" jelzett Ag emlékérem (46,36g/0.640/42,5mm) T:1 (PP)

11 000 HUF
29,73
32,35
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. Kelényi László Henrik kétoldalas, öntött Br emlékérem (71mm) T:2
30710.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Kelényi László Henrik" kétoldalas, öntött Br emlékérem (71mm) T:2

5 000 HUF
30711.

7 000 HUF
18,92
20,59
30712.

20 000 HUF
54,05
58,82
Csúcs Viktória (1934-) DN Kalocsa, Kiskunhalas, Mezőkövesd Ag emlékérem szett, plombált ÁPV tokban (3x~16g/0.925/32mm) T:BU patina
30713.

Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa, Kiskunhalas, Mezőkövesd" Ag emlékérem szett, plombált ÁPV tokban (3x~16g/0.925/32mm) T:BU patina

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF