Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 98

17230.

2 000 HUF
17231.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés-ösztön-sors. Szász Endrének dedikált példány. Bp., 1948, Singer és Wolfner. Kiadói műbőr-kötésben, jó állapotban.
17232.

3 000 HUF
Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma. Kiadói egészvászon kötés.
17233.

1 600 HUF
85 éves a sebészet egyetemünkön. A Pécsi Orvostudományi Egyetem sebészeti klinikájának emlékkönyve. Szerk.: Horváth Örs Péter. Pécs, 1999., Pécsi Poliklinika. Kiadói papírkötés.
17234.

2 000 HUF
A Formaldehyd 40% Union jelentősége a növényzet védelmében és hasznos alkalmazása a háztartásban és a gazdaságban. Fiume, é.n., Union vegyi-ipar részvénytársaság. Kiadói papírkötésben.
17235.

1 000 HUF
Jane Alson: Szex rekordok könyve. n.é., R. A. Kft., kartonkötésben, gazdag képanyaggal
17236.

1 000 HUF
Kubinyi Ágoston: Magyarországi mérges növények. Alsóbb osztályú, kivált nép iskolák számára. Az Állami Könyvterjesztő Vállalat reprint sorozata. Bp., 1842, Kossuth Nyomda. Színes, gazdag illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés. A borító kissé kopott, szerepel rajta piros tollal egy név, a lapokon is több helyen piros tollal írt szöveg található.
17237.

1 200 HUF
Határozó-kulcs a fontosabb rovar-rendek meghatározásához. Összeállította: dr. Sinkovits Miklósné, dr. Széki Pál. Gödöllő, 1970, Agrártudományi Egyetem-Mezőgazdaságtudományi Kar-Állattani Tanszék. Papírkötésben.
17238.

1 000 HUF
17239.

1 200 HUF
Kuthy Ferenc: A tüdővész szanatóriumi gyógyítása. A higiénés-diétás terápiáira tekintettel a szegénysorsú tüdővészesek ügyére. Korányi Frigyes előszavával. E. P. León-Petit bevezetőjével. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára LXXVII kötet. Bp., 1897., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 2+IX+299 p. + 2 (két kétoldalas térkép) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítókkal.
17240.

5 000 HUF
Fehér Jenő: Időjós állatok és növények. Bp., 1943., Béta ,papírkötésben és Herczegh Éva -Vojnits András: Időjós élővilág. Bp., 1981., Natura, vászonkötésben, Várnai György illusztrációival
17241.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF