Books: History

Number of items: 205

Szabolcs vármegye 1848/1849-ben. Források. Szerk.: László Géza. Nyíregyháza, 2000, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Levéltára. Kiadói papírkötésben.
15877.

2 000 HUF
Romsics Ignác: Volt egyszer egy rendszerváltás. Prohászka Imre fotóival. Bp., 2003, Rubicon. Kiadói papírkötésben.
15878.

2 000 HUF
Fernand Braudel: Anyagi kultúra, gazdaság és kapitalizmus XV-XVIII. század. A mindennapi élet struktúrái: a lehetséges és a lehetetlen. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
15879.

2 000 HUF
Gáspár Sándor, Zsadányi Oszkár (szerk.): Újjáépítő Magyarok. Az országépítés két esztendeje. Budapest, én., Kossuth Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 760 p. Kiadói félvászon kötés, hiányzó gerinccel, szocreál képekkel. Fazekas Péter, Gádor Emil, Gyarmathy Tihamér, Martyn Ferenc, W. Pintér József, Ruzicskay György, Varsányi Pál, Zádor István rajzaival.
15880.

1 200 HUF
Max Hastings: Bombázók. A brit RAF légi offenzívája Németország ellen 1939-1945. Bp., 1999. Aquila. Kiadói kartonált papírkötés.
15881.

1 200 HUF
Mód Aladár et alii: Forradalom és szabadságharc 1848-1849. Bp. 1948, Szikra. Átkötött félvászon-kötés.
15882.

1 200 HUF
Magyar Kormányprogramok 1867-2002. I. kötet: 1867-1944. II. kötet: 1945-2002. Szerk.: Kiss Péter, et alii. Bp., 2004, Magyar Hivatalos Közlönykiadó. Kiadói papírkötésben.
15883.

7 000 HUF
18,92
20,59
Bölöny József: Magyarország kormányai 1848-1987. Csatolva: Közös miniszterek - Horvát bánok - Fiumeikormányzók 1867-1918. Harmadik, bővített kiadás. Bp., 1987, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.
15884.

1 400 HUF
Negyvennyolcas idők II-III. kötetek: Mi volt Magyar Ország, mi volt szabadsága..., Egy pesti polgár Európában. Szerk.: Forrai Ibolya. Bp., 1999-2000, Néprajzi Múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben.
15885.

Negyvennyolcas idők II-III. kötetek: "Mi volt Magyar Ország, mi volt szabadsága...", Egy pesti polgár Európában. Szerk.: Forrai Ibolya. Bp., 1999-2000, Néprajzi Múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben.

2 400 HUF
Vegyes könyv tétel, 2db: Marczali Henrik: Erdély története. Bp., 1935, Káldor. 288 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerinc kissé kifakult, néhány helyen jelölések ceruzával.+ Fábián Gyula: Hej, Rákóczi, Bercsényi, Bezerédj! Bp., én., a Magyar Könyvbarátok kiadása. Könyvbarátok Kis Könyvei, IV. évf. 3. sz. Horváth Jenő rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Kissé megfakult borító, tulajdonosi névjegyzéssel.
15886.

1 200 HUF
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Emlékkönyve. Közrebocsátja a Kongresszus Előkészítő Főbizottsága. Bp., 1938, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15887.

2 000 HUF
9
Walter Pohl-Karl Vocelka: A habsburgok. Egy európai dinasztia története. Szerk.: Brigitte Vacha. Bp.,1995, Gulliver. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15888.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF