Photo

Number of items: 346

cca 1890-1921 össz. 9 db keményhátú fotó és fotólap különböző műtermekből (Gömör, Szatmár; Oroszy, Nagybecskerek; Szenetra, Temesvár stb.), többsége portré, egy vadakat ábrázol. Egyik fotó Guttmann Miklós (1876-1944) zenekritikus, zeneszerző, zongoraművész portréja, Mai és Tsa műterméből, hátoldalán dedikált. Részben hátoldalán feliratozott, részben sérült, foltos, kopott, 8,4×13,3 és 24,5x18 cm közötti méretekben
13014.

1 200 HUF
cca 1920-40 Zádor István (1882-1963) festményeiről készült 4 db, hátoldalán feliratozott vintage photo. Arcképek különböző neves személyekről: Vitéz bulcsi Janky Kocsárd (1868-1954) lovassági tábornok, a 1922-1930 között a Magyar Királyi Honvédség vezérkari főnöke; Szendrői Pap József (1861-1942) jogi doktor, ügyvéd, kamarai elnök; Székely Ferenc (1858-1936) bankár, közgazdász, udvari tanácsos, a Belvárosi Takarékpénztár elnöke; Keszler József (1846-1927) újságíró, műkritikus. Törésnyomokkal, sérülésekkel, 19x15 és 24x18 cm közötti méretekben.
13015.

1 600 HUF
Eredeti MÁV vasúti diakockák. Oktatási anyag 36 db-os tartóban 28 db kép. 3x2 cm.
13016.

1 400 HUF
cca 1900-1910 Szatmár, Berky Dezső fényképész műtermében készült, családot ábrázoló vintage fotó, hátoldalán nehezen olvashatóan feliratozott, az egyik név Ghyczy, kopott, foltos, kisebb sérülésekkel, 21x26,5 cm
13017.

1 000 HUF
Vegyes fotó tétel, kb. 70 db, nagyméretű CD-tartóban, különféle méretben, változó állapotban, CD tartó: 30x18x5 cm
13018.

800 HUF
cca 1929 Esküvői portré, keményhátú fotó, Kozmann G. és Tsa debreceni műhelyéből, hátulján feliratozott, 37x28 cm
13019.

1 200 HUF
cca 1930 Esküvői portré, kartonra ragasztott fotó, Goszleth I. és Fia budapesti műhelyéből, hátulján feliratozott, 25,5x19,5 cm
13020.

1 000 HUF
cca 1960-1970 Balettáncosok, fotó, kartonra kasírozva, 31x26,5 cm
13021.

1 000 HUF
cca 1910-1930 Vegyes fotó tétel családi hagyatékból, üvegnegatívok és negatívok, 2 db keményhátú fotó, összesen kb. 30 db, 16x12 cm és10x6 cm közötti mértben
13022.

1 000 HUF
13
cca 1930 3 db iskolai tabló kép kartonon 17x12 cm
13023.

2 000 HUF
13024.

2 200 HUF
5,95
6,47
Kb 520 db diakép. Oktató, irodalmi, diák, eredeti dobozában 7 etűd József Attila verseire, Móra, Mikszáth, és mások.
13025.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF