https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Advertisement

Number of items: 99

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1661 Vegyen részt a keresztrejtvény-pályázaton, TOTO-LOTTO kihajtható reklámkiadvány, szép állapotban, 8p
13109.

1661 "Vegyen részt a keresztrejtvény-pályázaton", TOTO-LOTTO kihajtható reklámkiadvány, szép állapotban, 8p

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
cca 1910 szecessziós számolócédula
13110.

cca 1910 szecessziós számolócédula

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1903-1925 5 db órásmester reklámlapja, reklámjegyzéke
13111.

1903-1925 5 db órásmester reklámlapja, reklámjegyzéke

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
2
1933 Lampart csillárok képes árjegyzéke, papírkötés, 73p, borítón kisebb szakadásokkal + Petrol Heating hőlégszóró kihajtható rekám szórólap, apró szakadással, 1940körül
13112.

1933 Lampart csillárok képes árjegyzéke, papírkötés, 73p, borítón kisebb szakadásokkal + Petrol Heating hőlégszóró kihajtható rekám szórólap, apró szakadással, 1940körül

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
21
Rádióárlap rövidhullámú kézikönyv melléklettel, Hornyák Szilveszter rádiószaküzlete. Bp., é.n. (1940 körül), Hornyák Szilveszter, 152p. Foltos papírkötésben + Bodnár Jenő rádió osztály árjegyzéke 1938/9 idényre, Bp.. Papírkötés, jó állapotban.
13113.

Rádióárlap rövidhullámú kézikönyv melléklettel, Hornyák Szilveszter rádiószaküzlete. Bp., é.n. (1940 körül), Hornyák Szilveszter, 152p. Foltos papírkötésben + Bodnár Jenő rádió osztály árjegyzéke 1938/9 idényre, Bp.. Papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
9
Fejléces, reklámos szórólapok és borítékok, 10 db (Steiner József és Fia, Vértes és Sebestyén Úri Divat és Kalap Üzlete, Kőbányai Polgri Serfőző és Szent István Tápszerművek, stb.)
13114.

Fejléces, reklámos szórólapok és borítékok, 10 db (Steiner József és Fia, Vértes és Sebestyén Úri Divat és Kalap Üzlete, Kőbányai Polgri Serfőző és Szent István Tápszerművek, stb.)

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
cca 1920 Ernst Krause & Co., szerszámgépek képes árjegyzéke. 90p. Papírborításban.
13115.

cca 1920 Ernst Krause & Co., szerszámgépek képes árjegyzéke. 90p. Papírborításban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
3
Vegyes reklámnyomtatvány tétel (Santroch & Heide, Nagykovácsy Milenkó, Blum és Testvére, stb.), több szecessziós, art deco stílusban
13116.

Vegyes reklámnyomtatvány tétel (Santroch & Heide, Nagykovácsy Milenkó, Blum és Testvére, stb.), több szecessziós, art deco stílusban

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
2 db retró OTP hajtogatható persely és kosár papír reklám
13117.

2 db retró OTP hajtogatható persely és kosár papír reklám

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Bőcs Borsodi Sörgyár papír reklámtábla, kopásokkal, d: 36 cm
13118.

Bőcs Borsodi Sörgyár papír reklámtábla, kopásokkal, d: 36 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
4
Die Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. 1-2. köt. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Német nyelven. Gyűjtői album cigarettakártyákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az egyik képen kis sérüléssel, a kihajtható térképen gyűrődéssel, de alapvetően, jó állapotban. / Collectors album with cigarette cards. Linen binding, one picture is little bit damaged, in good condition.
13119.

Die Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. 1-2. köt. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Német nyelven. Gyűjtői album cigarettakártyákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az egyik képen kis sérüléssel, a kihajtható térképen gyűrődéssel, de alapvetően, jó állapotban. / Collectors' album with cigarette cards. Linen binding, one picture is little bit damaged, in good condition.

 
Sold
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
2
ABN AMRO Bank Szekszárd feliratos pénzes zsák, 64x40 cm
13120.

ABN AMRO Bank Szekszárd feliratos pénzes zsák, 64x40 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment