Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 62

1933. Budapest Sport Egyesület Br motorsport emlékplakett AUTÓ MOTOR OSZTÁLY - BUDAY BÉLA B.KENESEI EMLÉKTURA 1933 X. 15. zománcozott BSE címerrel (41x60mm) T:2 patina
30781.

1933. "Budapest Sport Egyesület Br motorsport emlékplakett "AUTÓ MOTOR OSZTÁLY - BUDAY BÉLA B.KENESEI EMLÉKTURA 1933 X. 15." zománcozott BSE címerrel (41x60mm) T:2 patina

4 400 HUF
11,89
12,94
1933. Soroksári öreg leventék díja 1933 ezüstözött Br lemezplakett (51x10mm) és Sportlövész ábrázolású ezüstözött Br éremmel (50mm), fekete márványtalapzaton (88x138x20mm) T:2- erősen kopott ezüstözés
30782.

5 000 HUF
1936. Boden-tó - Balaton verseny Br emlékérem az Osztrák Automobil Club és Királyi Magyar Automobil Club közös kiadásában, a Boden-tó és a Balaton közti verseny alkalmából, hátoldalán FÜRTH WIEN VI gyártói jelzéssel (70mm) T:1-
30783.

1936. "Boden-tó - Balaton verseny" Br emlékérem az Osztrák Automobil Club és Királyi Magyar Automobil Club közös kiadásában, a Boden-tó és a Balaton közti verseny alkalmából, hátoldalán "FÜRTH WIEN VI" gyártói jelzéssel (70mm) T:1-

6 000 HUF
1937. H. A. E. EGER GYÖNGYÖSI CSILLAGTURA 1937 Br emlékérem (52x50mm) T:1-
30784.

1937. "H. A. E. EGER GYÖNGYÖSI CSILLAGTURA 1937" Br emlékérem (52x50mm) T:1-

1 800 HUF
1938. KAC (Kispesti Athletikai Club) 1938. IX. 11. Br díjérem zománcozott KAC címerrel, BERÁN N BPEST gyártói jelzés (60x40mm) T:2
30785.

1938. "KAC (Kispesti Athletikai Club) 1938. IX. 11." Br díjérem zománcozott KAC címerrel, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzés (60x40mm) T:2

2 600 HUF
7,03
7,65
1939-1940. PSE 1899 (Postás Sport Egyesület) Br plakett Csillik Margit részére (2xkl) (55x46mm,80x55mm) márványtalpon + Sződy Szilárd (1878-1939) 1935-1936. Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése / Bajnoki Érem jelzett Ag díjérem LE beütéssel (2xklf) (29,47g, 29,61g/0.800/40mm) T:2
30786.

1 400 HUF
1940. Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / IV. Csapatbajnokság 1938 ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán LUDVIG BP gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2
30787.

1940. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / IV. Csapatbajnokság 1938" ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2

1 400 HUF
1941. Ép testben ép lélek - Loden SC 1941. Br plakett angyalábrázolással (89x132mm) szürke márványtalapzaton (100x148x14mm) T:2,2-
30788.

1941. "Ép testben ép lélek - Loden SC 1941." Br plakett angyalábrázolással (89x132mm) szürke márványtalapzaton (100x148x14mm) T:2,2-

5 000 HUF
1941. JUHÁSZ ISTVÁN SERLEGMÉRKŐZÉS IV.díj GAMMA - H.T.I., DANUVIA - M.O.M. Zn labdarúgó díjérem eredeti dobozában, BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. gyártói jelzéssel (100x55mm) T:1-
30789.

1941. "JUHÁSZ ISTVÁN SERLEGMÉRKŐZÉS IV.díj GAMMA - H.T.I., DANUVIA - M.O.M." Zn labdarúgó díjérem eredeti dobozában, "BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (100x55mm) T:1-

6 000 HUF
1941. SZORGALMAS MUNKÁÉRT 1941. V.L.E.A. Magyar Labdarúgók Szövetségének Br sport emlékplakettje, eredeti dobozában (79x55mm) T:1,1-
30790.

1941. "SZORGALMAS MUNKÁÉRT 1941. V.L.E.A." Magyar Labdarúgók Szövetségének Br sport emlékplakettje, eredeti dobozában (79x55mm) T:1,1-

7 000 HUF
18,92
20,59
1942. RADVÁNY VÁNDORDÍJ III. Br labdarúgó díjérem eredeti dobozában (BOCZÁN KÁROLY BUDAPEST VIII. CSOKONAI U. 8.) (40mm) T:1-
30791.

1942. "RADVÁNY VÁNDORDÍJ III." Br labdarúgó díjérem eredeti dobozában ("BOCZÁN KÁROLY BUDAPEST VIII. CSOKONAI U. 8.") (40mm) T:1-

6 000 HUF
1943. Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva Magasugrás női III. o. I. 1943 (40mm) + 1948. Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva Olympiai Válogató 1948. I., hátoldalon FONYÓ gyártói jelzéssel (51mm) T:2 kis patina
30792.

1943. "Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre" kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva "Magasugrás női III. o. I. 1943" (40mm) + 1948. "Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre" kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva "Olympiai Válogató 1948. I.", hátoldalon "FONYÓ" gyártói jelzéssel (51mm) T:2 kis patina

1 000 HUF
20

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF