Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 53

17147.

2 800 HUF
7,57
8,24
17148.

1 200 HUF
17149.

800 HUF
Kulin György: A csillagászat problémái Bp., 1947, Szerzői. 58 p., Fűzve kiadói papírborítékban
17150.

1 000 HUF
Hoitsy Pál: A csillagok világából. Magyar Könyvtár 321. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 62+2 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé hiányos borítóval, aláhúzásokkal. Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus apja névbejegyzésével.
17151.

1 200 HUF
Természettudományi Kislexikon I-II. köt. Bp., 1992., Akadémiai Kiadó. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17152.

1 200 HUF
17153.

800 HUF
Alfred Edmund Brehm: Az állatok világa I-IV. Teljesen átdolgozta Dr. Walter Rammner. Bp., 1957-1959, Bibliotheca - Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag illusztrációanyaggal, jó állapotban.
17154.

2 400 HUF
Dr. Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből III-IV. kötet. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXVIII-CLXVIII. kötet. Bp., 1931-1940. M. Orvosi Könyvkiadó Társulat. Egységes kiadói egészvászon-kötésben.
17155.

2 000 HUF
Semmelweis 200 éve. Szerk.: Rosivall László. Bp.,2018., Semmelweis Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.
17156.

2 000 HUF
Dr. Missura Tibor: Életem, hivatásom tükrében. Gondozta, sajtó alá rendezte és kiadja: Missura Katalin. Bp.-St. Gallen, 2010.,(Accordia.) Kiadói kartonált papírkötés. Az összeállító és kiadó, Missura Katalin által dedikált.
17157.

2 000 HUF
Treben, Maria: Gyógyeredményeim; Egészség Isten patikájából. 1990, Hunga Print Nyomda és Kiadó.Kiadói kartonált kötés, egyik jó, a másik sérült gerinccel, kopottas állapotban.
17158.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF