Number of items: 332

10084.

14 000 HUF
37,84
41,18
Harrits jelzéssel. Csendélet virágokkal és gyümölcsökkel. Olaj, farost, 56x39,5 cm
10085.

4 000 HUF
17
Hatos Csaba (1942 - ) : Tanya. Ofszet, papír, Jelzett. 30x36 cm Paszpartuban
10086.

4 000 HUF
Herwerth József (1939-1987): Gépnél, fametszet, papír, jelzett és datált (Herwerth 1964), kartonra kasírozva, 18x20 cm
10087.

3 200 HUF
8,65
9,41
Illés Márta (?-): Vörös örvény (2007). Olaj, akril, vegyes technika, kollázs, papír, farostra kasírozva, hátoldalán címkén feliratozott, felületén és szélein sérülésekkel, 100x70cm
10088.

8 000 HUF
Illés Márta (?-): Zöld örvény (2007). Olaj, akril, vegyes technika, kollázs, papír, farostra kasírozva, hátodalán címkén feliratozott, szélein kisebb sérülésekkel, 100x70cm
10089.

8 000 HUF
Iványi Ödön (1918-1985): Hegycsúcs. Akvarell, papír, jelzett, kis beszakadásokkal, 43x60 cm
10090.

16 000 HUF
43,24
47,06
Iványi jelzéssel: Dombos táj. Vegyes technika, papír, 35×50,5 cm
10091.

4 000 HUF
Jász jelzéssel, 1910-30 körül: Karikatúra. Tus, papír, lap szélén kissé sérült, 23,5x17,5 cm
10092.

3 600 HUF
9,73
10,59
Jeges jelzéssel: Lábak. Akvarell, papír, 33x45 cm
10093.

1 000 HUF
10094.

12 000 HUF
32,43
35,29
10095.

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF