Németország DN "Heinrich Schütz" Ni emlékérem (40mm) + "Johann Sebastian Bach" Ni emlékérem (40mm) T:BU
Germany ND "Heinrich Schütz" Ni commemorative medallion (40mm) + Johann Sebastian Bach" Ni commemorative medallion (40mm) C:BU
Németország DN "Deutsche lokomotiven / Drache" egyik oldalán festett, jelzetlen Ag (?) emlékérem (70mm) T:PP,a festés kissé kopott
Germany ND "Deutsche lokomotiven / Drache" one side is painted, unmarked Ag (?) commemorative medal (70mm) C:PP, the painting slightly worn
Németország DN "Fünfzig reichspfennig 1924" jelzetlen aranyozott Ag (?) emlékérem (70mm) T:PP, BU
Germany ND "Fünfzig reichspfennig 1924" unmarked gilt Ag (?) commemorative medal (70mm) C:PP, BU
Olasz Államok / Pápai Állam / Róma 1869-1870. "IX. Pius pápa / XX. Ökumenikus Tanács" Br plakett T:1- ph.
Italian States / Papal States / Rome 1869-1870. "pope IX. Pius / XX. Ecumenical Council" Br commemorative medallion C:AU edge error
Olaszország ~1944. "Milánó önkormányzata" fém emlékérem dísztokban. Szign.: G. Castiglioni (41,5mm) T:1-
Italy ~1944. "Municipality of Milan - Il Comune di Milano" metal commemorative medallion in case. Sign: G. Castiglioni (41,5mm) C:AU
Olaszország 1969. "Marzabatto-i mészárlás XXV. évfordulója" Br emlékérem eredeti dísztokban, "Lorioli" gyártói jelzéssel (50mm) T:1-
Italy 1969. "25th Anniversary of the Marzabotto Massacre" Br commemorative medal in original case with "Lorioli" makers mark (50mm) C:AU
Németország / Lipcse DN "Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten" bimetál emlékérem, alján festett (70mm) T:PP, BU
Germany / Leipzig ND "Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten" bimetallic commemorative medal, painted on the bottom (70mm) C:PP, BU
Oroszország DN "A halálra álló szobor, Mamaev Kurgan, Volgograd" fém emlékérem (54mm) T:2 ph.
Russia ND "Sculpture stand to death, Mamaev Kurgan, Volgograd" metal medallion (54mm) C:XF edge error