https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 349

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje (313g/0.925) + Szent Korona / Rakamazi Korong (313g/0.925) + Attila kardja / Tarsoly (315g/0.925) + Szent István pénze / Lovasíjász (31g/0.925) + Szent István szobor / Turul (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R! / Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R!
30572.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (313g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (313g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (315g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R! / Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R!

 
The item is not available
Starting price:
240 000 HUF
648,65
EUR
,
705,88
USD
Number of bids:
0
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. Dr. Ákoshegyi Ferenc - A M. Numizmatikai Társ. 1949. óta tagja Br emlékérem (86mm) T:2
30573.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Dr. Ákoshegyi Ferenc - A M. Numizmatikai Társ. 1949. óta tagja" Br emlékérem (86mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
Csúcs Viktória (1934-) 1973. Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen Ag emlékérem (25,39g/0.800/42,5mm) T:1-
30574.

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,39g/0.800/42,5mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
Csúcs Viktória (1934-) 1973. Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Jászberényi Csoport - Emlék érme Ag emlékérem (26,16g/0.800/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30575.

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Jászberényi Csoport - Emlék érme" Ag emlékérem (26,16g/0.800/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
9
Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (0.800/42,5mm) T:1- patina
30576.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (0.800/42,5mm) T:1- patina

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
1
Csúcs Viktória (1934-) DN Petőfi Sándor jelzetlen emlékérem eredeti, plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30577.

Csúcs Viktória (1934-) DN "Petőfi Sándor" jelzetlen emlékérem eredeti, plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) T:1 (eredetileg PP) patina

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Csúcs Viktória (1934-) DN Kalocsa Br emlékérem ÁPV plasztiktokban (60mm) T:1
30578.

Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban (60mm) T:1

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Demeter Károly (1892-1983) 1985. Petzvál József 1807-1891 / Fototechnikai,- történeti Gyűjtemény kétoldalas Br plakett (65mm) T:1- ph.
30579.

Demeter Károly (1892-1983) 1985. "Petzvál József 1807-1891 / Fototechnikai,- történeti Gyűjtemény" kétoldalas Br plakett (65mm) T:1- ph.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
Domonkos Béla (1934-) DN Losonci Miklós egyoldalas Br lemezplakett, hátoldalon ragasztónyom (107mm) T:1-
30580.

Domonkos Béla (1934-) DN "Losonci Miklós" egyoldalas Br lemezplakett, hátoldalon ragasztónyom (107mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Edvi Illés György (1911-) 1941. Atyja 15 éves professorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek Br plakett (60mm) T:1-,2
30581.

Edvi Illés György (1911-) 1941. "Atyja 15 éves professorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek" Br plakett (60mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Anton Fabris (1792-1865) 1859. Kazinczy Ferenc emlékérem Br emlékérem, későbbi öntvény. KAZINCZY FERENCZ SZÜL OCT 27 1759 / A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA OCT 27 1859 (/49mm) T:2-,3 több ph., karc.
30582.

Anton Fabris (1792-1865) 1859. "Kazinczy Ferenc emlékérem" Br emlékérem, későbbi öntvény. "KAZINCZY FERENCZ SZÜL OCT 27 1759 / A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA OCT 27 1859" (/49mm) T:2-,3 több ph., karc.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
Fritz Mihály (1947-) 1983. MÉE Szeged / 800 éves Szeged Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SG8
30583.

Fritz Mihály (1947-) 1983. "MÉE Szeged / 800 éves Szeged" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SG8

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment