Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 349

1893-1965. 1f-50f (112db) T:2-,3
30728.

3 600 HUF
9,73
10,59
1899. Debreceni Ipartestület kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2- lapkahiba, ph., ü.
30729.

1899. "Debreceni Ipartestület" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2- lapkahiba, ph., ü.

3 800 HUF
10,27
11,18
~1900. Vadászati és Zoológiai Kiállítás / Az érdem jeléül aranyozott Br emlékérem T:2 kopott aranyozás
30730.

~1900. "Vadászati és Zoológiai Kiállítás / Az érdem jeléül" aranyozott Br emlékérem T:2 kopott aranyozás

3 000 HUF
22
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Ferenc József / Bízom népemben, s ügyünk igazságában Br emlékérem, zománcozott gyűrűben, kék zománc. Szign.: Rudolf Neuberger (98,9g/65mm) T:1-,2 zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Franz Joseph I Br commemorative medallion in enamelled ring, blue enamel. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (98,6g/65mm) C:AU,XF enamel error
30731.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József / Bízom népemben, s ügyünk igazságában" Br emlékérem, zománcozott gyűrűben, kék zománc. Szign.: Rudolf Neuberger (98,9g/65mm) T:1-,2 zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" Br commemorative medallion in enamelled ring, blue enamel. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (98,6g/65mm) C:AU,XF enamel error

40 000 HUF
108,11
117,65
~1920-1930. Estvéli szürkület Br plakett csavarozható hátlappal (126x230mm) T:2
30732.

~1920-1930. "Estvéli szürkület" Br plakett csavarozható hátlappal (126x230mm) T:2

6 500 HUF
17,57
19,12
~1920-1930. Mezőgazdasági Kiállítás Br emlékérem (44mm) T:2- ph.
30733.

~1920-1930. "Mezőgazdasági Kiállítás" Br emlékérem (44mm) T:2- ph.

1 600 HUF
1928. Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete 1928. IX. 30. országos derby-ebkiállításán az 1928 év derby-győztes Pekingejese Cho of Murmelhof sárgaréz díjplakett (84x46mm) T:2
30734.

1928. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete 1928. IX. 30." országos derby-ebkiállításán az 1928 év derby-győztes Pekingejese Cho of Murmelhof" sárgaréz díjplakett (84x46mm) T:2

2 000 HUF
~1930. Festőnő Br emlékplakett. Szign.: CAL(?) (52x40mm) T:2-
30735.

~1930. "Festőnő" Br emlékplakett. Szign.: CAL(?) (52x40mm) T:2-

1 400 HUF
~1930. A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Kitüntető Érme / Tisztelet és becsület a munka erényének! Br emlékérem eredeti, sérült tokban (45mm) T:2 ph.
30736.

~1930. "A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Kitüntető Érme / Tisztelet és becsület a munka erényének!" Br emlékérem eredeti, sérült tokban (45mm) T:2 ph.

3 600 HUF
9,73
10,59
1932. MEGEMLÉKEZÉSÜL SZERETETT ELŐADÓNKNAK - A VÉGZETT ESTI FELSŐ ELEKTROTECHNIKAI TANFOLYAM HALLGATÓITÓL egyoldalas Br plakett márványlapon (152x103mm) T:1-
30737.

1932. "MEGEMLÉKEZÉSÜL SZERETETT ELŐADÓNKNAK - A VÉGZETT ESTI FELSŐ ELEKTROTECHNIKAI TANFOLYAM HALLGATÓITÓL" egyoldalas Br plakett márványlapon (152x103mm) T:1-

1 000 HUF
1934. Az érdem jutalmául! M.G.O.E. Corvin kiállításának emlékére 1934. október 4-6. Br emlékplakett, LUDVIG BP. gyártói jelzéssel (45x65mm) T:2
30738.

1934. "Az érdem jutalmául! M.G.O.E. Corvin kiállításának emlékére 1934. október 4-6." Br emlékplakett, "LUDVIG BP." gyártói jelzéssel (45x65mm) T:2

2 200 HUF
5,95
6,47
1937. III. Kerület Torna és Vívó Egylet 1887-1937 Br emlékérem HAWEL gyártói jelzéssel. Szign.: Szilas (50mm) T:2
30739.

1937. "III. Kerület Torna és Vívó Egylet 1887-1937" Br emlékérem "HAWEL" gyártói jelzéssel. Szign.: Szilas (50mm) T:2

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF