Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 76

DN 2 vitorlázórepülő vizsgajelvény zománcozott fém gomblyukjelvény (18mm) T:2 patina
31726.

DN "2 vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém gomblyukjelvény (18mm) T:2 patina

1 400 HUF
~1970-1980. A szakma ifjú mestere aranyozott, festett fém jelvény T:1-
31727.

~1970-1980. "A szakma ifjú mestere" aranyozott, festett fém jelvény T:1-

5 000 HUF
DN B vitorlázórepülő vizsgajelvény zománcozott fém gomblyukjelvény (18mm) T:2 zománchiba
31728.

DN "B vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém gomblyukjelvény (18mm) T:2 zománchiba

1 400 HUF
DN Bem József Általános Iskola - Balatonfüred festett Br jelvény (22mm) T:1-
31729.

DN "Bem József Általános Iskola - Balatonfüred" festett Br jelvény (22mm) T:1-

1 800 HUF
~1930-1940. KKG 1905 (Könyves Kálmán Gimnázium) zománcozott sapkajelvény és kitűző pár (42x24mm és 19x10mm) T:2
31730.

~1930-1940. "KKG 1905 (Könyves Kálmán Gimnázium)" zománcozott sapkajelvény és kitűző pár (42x24mm és 19x10mm) T:2

2 800 HUF
7,57
8,24
DN Magyar Nemzeti Bank zománcozott fém gomblyukjelvény (31mm) T:1-,2
31731.

DN "Magyar Nemzeti Bank" zománcozott fém gomblyukjelvény (31mm) T:1-,2

1 000 HUF
20
DN SAJTÓ KÜM zománcozott jelvény hátoldalán 190-es sorszámmal (36mm) T:2
31732.

DN "SAJTÓ KÜM" zománcozott jelvény hátoldalán "190"-es sorszámmal (36mm) T:2

2 000 HUF
DN Szent István jelvény (18x12mm) T:1-
31733.

DN "Szent István" jelvény (18x12mm) T:1-

800 HUF
Ausztria / Stájerország 4xklf zománcozott vagy festett kitüntetés T:2,2- Austria / Styria 4xdiff enamelled or painted medals C:XF,VF
31734.

2 000 HUF
11
31735.

500 HUF
1,35
1,47
Franciaország 1896. Concours Exposition - Hygiene Alimentation Industrie - Paris 1896 zománcozott, aranyozott fém kitüntetés, mellszalagon (55x49mm) + Au Merite aranyozott, fémjelzett Br emlékérem, hátlapon gravírozva Paris 1896 (55mm) a két darab közös dísztokban GEDEON ÉS TÁRSA - KÖNYVNYOMDA KÖNYVKÖTÉSZET LITOGRAFIA DÍSZMŰGYÁR - MISKOLCZ gyártói matricával T:1-,2 emlékérem peremén fémjel összekarcolva
31736.

Franciaország 1896. "Concours Exposition - Hygiene Alimentation Industrie - Paris 1896" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés, mellszalagon (55x49mm) + "Au Merite" aranyozott, fémjelzett Br emlékérem, hátlapon gravírozva "Paris 1896" (55mm) a két darab közös dísztokban "GEDEON ÉS TÁRSA - KÖNYVNYOMDA KÖNYVKÖTÉSZET LITOGRAFIA DÍSZMŰGYÁR - MISKOLCZ" gyártói matricával T:1-,2 emlékérem peremén fémjel összekarcolva

12 000 HUF
32,43
35,29
31737.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF