Books: Military Number of items: 35
2125333
16613
373
Books: Military
Other collectibles
Ölvedi Ignác - Száva Péter: A második világháború képei I-II. Bp., 1975, Európa. 2., átdolgozott kiadás. Vászonkötésben, védőborító nélkül.
2167276
16614
373
Books: Military
Other collectibles
3 kötet a Harc a levegőért sorozatból:
Anne M. Lindbergh: Zúg a szél. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bánhidi Antal: Pilóta lettem. Amelia Earhart: Az utolsó út. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp., é.n., Révai-Műegyetemi Sportrepülő Egyesület. Kiadói egészvászon borító, kissé kopott borítókkal.
1 200 HUF
2004551
16615
373
Books: Military
Other collectibles
Józsa György Gábor: Ferenc József zászlai alatt (1848-1914). Bp., 1990, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2050465
16616
373
Books: Military
Other collectibles
1 000 HUF
2181415
16617
373
Books: Military
Other collectibles
Somogyvári Gyula: A hadtest hű marad. Bp.,1943,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, a borító kissé gyűrött, a gerincen szakadt, a külső boríték hiányzik.
1 200 HUF
2179976
16618
373
Books: Military
Other collectibles
Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon - Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kopottas papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
2179809
16619
373
Books: Military
Other collectibles
Szakály Sándor: A magyar tábori csendőrség. Bp.,1990, Zrínyi. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban. 2138852
16620
373
Books: Military
Other collectibles
2138858
16621
373
Books: Military
Other collectibles
2181968
16622
373
Books: Military
Other collectibles
Kónya Lajos: Hej, búra termett idő. Bp., 1956., Magvető. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány. A szerző által dedikált.
1 400 HUF
1847713
16623
373
3400
Books: Military
Other collectibles
3 400 HUF
2180702
16624
373
Books: Military
Other collectibles
Dr. Mészáros János: Seregek ura. Katolikus magyar katonák ima- és énekes könyve. Szeged, 1930, Nemzeti Sajtóvállalat. Kiadói vászonkötésben. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035