Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 32

1934 Koncertműsor: Friedmann Ignác zongoraestje + Prokoffiev, Dohnányi, Fischer és mások 12p.
12547.

2 000 HUF
Hortobágyi pásztor- és betyár-nóták dallamokkal. Gyüjtötte és magyarázattal ellátta Ecsedi István. A dallamokat lejegyezte és magyarázta Bodnár Lajos. Debrecen, 1927. Méliusz.151+(1) p. Fűzve, kiadói papírborítóban kis szakadással
12548.

2 000 HUF
cca 1889-1943 nagy reklám és egyéb nyomtatvány, hangverseny, hegedű és zongora témában, össz. 15 db. Musica Zongora és Hangszerkereskedelmi R.t. illusztrált prospektusa, 16p, tollas bejegyzésekkel és áthúzásokkal, hajtásnyommal, kijáró lappal, hozzá tartozó levél és Musica reklám + 1889 meghívó házi hangversenyre + Tóth János budapesti hangversenyhegedű készítő mester reklám nyomtatványai, árjegyzékei, kitöltetlen megrendelési lap, levelezőlap, részben Hubay Gyula főszolgabírónak, Ózdra küldve, hajtásnyomokkal
12549.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1900 A régi magyar zene kincseiből (1672-1838-ig). Kurucz nóták és dalok Thököly és Rákóczy korából. 38p. Bp., Rozsnyai Károly Könyv- és zeneműkiadóhivatala. Kopottas, kissé szakadt borítóval.
12550.

1 000 HUF
cca 1850 Johann Strauss: Radetzky-Marsch, zu Ehren des grossen Feldherrn. Für das Piano-Forte componirt und der k.k. Armee gewidmet. 228. Werk. Wien, Haslinger. Kotta. Foltos, sérült, lapok teteje kisebb hiánnyal.
12551.

1 000 HUF
cca 1914-18 Major J. Gyula: Éljen-Hurrah. Első világháborús kotta. Borító apró szakadásokkal, hajtásnyommal és ajándékozási sorokkal.
12552.

1 000 HUF
cca 1920-25 Petőfi Sándor, Homonnay Lajos: Huszonöt-magyar dal. Első füzet 1-25. H.n., é.n., kiadó dr. Takács Sándor. Kotta. 27p. Kiadói papírkötés. Borító kissé sérült.
12553.

1 000 HUF
9
Charles Thern: Scénes de ball (bál jelenetek). Pest, 1864, Rózsavölgyi. Kotta. 23p. Kiadói papírkötés. Kissé foltos, apró szakadásokkal.
12554.

1 000 HUF
1985+Bródy János: Ne szólj szám... - - önálló előadóestje, lemezvásár és dedikálás, 1985. nov. 9., koncert plakát, Bp., Lágymányosi Közösségi Ház, 41x29 cm. Bródy János aláírásával!+Bródy János: Ne szólj szám/Fonográf Lemezbolt nyomtatvány, 10x15 cm+Bródy János majdnem minden szövege I-VII. füzet. 1965-1989. Bp., 1986., Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés.
12555.

3 000 HUF
[Jacques] Fromental Halévy: LEbrea Opera in Cinque Atti. Poesia di Eugenio Scribe. Traduzione Italiana di M. Marcello. Opera Completa per Canto e Pianoforte. Milano-Roma-Napoli-Palermo-Londra,é.n.,G. Ricordi & C.,25+1+5-399 p. Olasz nyelven. Kopott félvászon-kötésben.
12556.

800 HUF
cca 1920 Murgács Kálmán legujabb hazafias dalai. É.n., Bp. Rózsavölgyi. Irredenta dal kottája. 3p. Klökner Ede bélyegzőjével. Hajtott, kissé szakadt
12557.

800 HUF
cca 1910 A vérrózsás Dnyeszter partján. Szövegét írta és zenéjét szerzette: Szentgyörgyi Hromkovits Viktor. É.n., Bp., Szilágyi Béla utóda zeneműkiadóhivatala. Kotta. 2p. Gruber Lipót karmester tulajdonosi bélyegzőjével. Foltos, kissé szakadt
12558.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF