Photo

Number of items: 332

cca 1865 Giacomo Rossini (1792-1868) olasz zeneszerző, körülvágott, sérült fotórepró, 8×5,5 cm
12430.

1 400 HUF
cca 1870 Miksa császár utolsó pillanata Mexikóban fénnyomat / Last moment of Emperor Max in Mexico. 9x6 cm
12431.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1865 Ferenc József (1830-1916) császár és király fiatalkori portréja, keményhátú fotó, 10×6 cm
12432.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1940 Karádi Katalin színésznőről készült 3 db vintage NEGATÍV, dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) budapesti fotóművész hagyatékából, 24x36 mm
12433.

2 400 HUF
1979 Bp., Leonyid Iljics Brezsnyev (1906-1982) beszédet mond, feliratozott MTI sajtófotó, 13×17,5 cm
12434.

2 000 HUF
Hitler képsorozat 7. fotó: Hitler szabadidejében. cca 1934-ben. 12x17cm
12435.

2 000 HUF
cca 1915 Hajdu Ilona (1889-?) szoprán opera-énekesnő dedikált fotója, Goszleth István műterméből, kartonra kasírozva, felületén törésnyom, 19,5×11,5 cm
12436.

3 600 HUF
9,73
10,59
Temesvári Andrea (1966-) teniszező, sajtófotó, 24,5×19,5 cm
12437.

1 000 HUF
10
cca 1935 Gajzágó László díszdoktorrá avatásáról készült fotó, Kaulich Rudolf műterméből, hátulján pecséttel jelzett, a fotó eleje és a hátulja feliratozva, Hóman Bálint kultuszminiszter is szerepel rajta, 18x23,5 cm + újságcikk Gajzágó László díszdoktorrá avatásáról és a Pázmány Péter Tudományegyetem 300 éves fennállásának ünnepéről +Gajzágó László apjának, dr. Gajzágó Béla ítélőtáblai tanácselnöknek küldött képeslap Korfuról
12438.

6 000 HUF
cca 1950-1960 Werkfotók különböző filmekből, rajtuk Mészáros Ági, Soós Imre és más színészekkel, 5 db, 23×30 cm
12439.

2 000 HUF
cca 1910 Gerőffy Elisabeth táncosnő művészi fotója, Jelzett fotó Egy bécsi műteremből 16x23 cm kartonra ragasztva
12440.

2 000 HUF
12441.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF