Number of items: 410

Kléh jelzéssel: Tiszta udvar. Olaj, karton, keretben, 38×49 cm
10169.

9 000 HUF
24,32
26,47
Klimó István (1883-1961): Utcarészlet. Pasztell, papír, apró szakadással, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm
10170.

18 000 HUF
48,65
52,94
Kmetty jelzéssel, össz. 2 db mű: Csendélet és Szék. Szén, papír, 42,5x62 és 62x45 cm
10171.

2 000 HUF
16
Koleszár György (?-?): Pálinkafőzés, Zala. Olaj, farost, jelzett. Díszes, reprezentatív fa keretben, 45×62 cm
10172.

30 000 HUF
81,08
88,24
Kolozsvári jelzéssel: Folyópart. Olaj, papír. 24x18 cm
10173.

3 000 HUF
Kondor Béla (1931-1972): Ágyban. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 15,5×8 cm
10174.

6 000 HUF
13
Kondor jelzéssel: Ember és állat. Olaj, papír, keret nélkül, 42×29,5 cm
10175.

3 000 HUF
38
Kontuly jelzéssel: Női arckép. Olaj, vászon, 60x40 cm
10176.

2 800 HUF
7,57
8,24
Koráb Boldizsár (1926-2013): Vár 1945-46 (Romos Budai Várnegyed). Akvarell, papír, jelzett, lap szélén szakadással, 40,5×30 cm
10177.

5 000 HUF
10
Korniss jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Akvarell, papír, lap törésekkel, 43×31 cm
10178.

2 000 HUF
Korniss jelzéssel: Kék-sárga kompozíció. Zománcfesték,vászon, üvegezett, fa keretben, 9×24 cm
10179.

5 000 HUF
19
Kós Károly (1883-1977): Népviseletes pár, linómetszet, papír, jelzett ceruzával és tollal, datált (917), lap szélén apró szakadásokkal, 14×10 cm
10180.

20 000 HUF
54,05
58,82
16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF