Franciaország DN "MASSILIENSIS AETIB INMENSIS URBS FVLGE" kétoldalas öntött Br plakett, eredeti tokban (71mm) T:1
France ND "MASSILIENSIS AETIB INMENSIS URBS FVLGE" double-sided cast Br plaque in original case (71mm) C:UNC
Lengyelország 1983. "Kielcei Nemzeti Múzeum 1908-1983" Br emlékérem. Szign.: ST (69mm) T:2
Poland 1983. "Muzeum Narodowe Kielcha 1908-1983" Br commemorative medallion. Sign.: ST (69mm) C:XF
Nagy-Britannia 1862. "Albert herceg / Londoni Világkiállítás" ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Christian Schnitzspahn F. / Jacques Wiener (35,72g/41mm) T:2 /
Great Britain 1862. "Prince Albert / International Exhibition of 1862" silver plated Br commemorative medal. Sign.: Szign.: Christian Schnitzspahn F. / Jacques Wiener (35,72g/41mm) C:XF
Német Államok / Köln 1865. "Általános mezőgazdasági kiállítás" jelzetlen Ag emlékérem (ANUGA kiállítás elődje) (36g/41mm) T:2 kis ph.,patina /
German States / Cologne 1865. "International Agricultural Exhibition" unmarked commemorative Ag medallion (predecessor of ANUGA exhibition) (36g/41mm) C:XF small edge error,patina
Német Birodalom ~1900. "Sieben auf einen Streich" Br plakett. Szign.: Hofner (70x73mm) T:1-
German Empire ~1900. "Sieben auf einen Streich" Br plaque. Sign: Hofner (70x73mm) C:AU
Német Birodalom 1906. "Rembrandt születésének 300. évfordulójára" Br emlékplakett (39x51mm) T:2
German Empire 1906. "300th anniversary of the birth of Rembrandt" Br plaque (39x51mm) C:XF