Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 172
2009127
30486
372
11000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Palotás József (1947- ) DN "Női akt csipkében" Br plakett (86,5x109mm) T:1
11 000 HUF
2172333
30487
372
15000
Numismatics
15 000 HUF
2172352
30488
372
Numismatics
Pátzay Pál (1896-1979) DN "Eötvös József 1813-1874 / Kelety Gusztáv 1834-1902" Br plakett (73mm) T:2-
4 000 HUF
2172022
30489
372
Numismatics
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (53,03g/51mm) T:1- Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (53,03g/51mm) C:AU
2 000 HUF
2157965
30490
372
Numismatics
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (54,20g/51mm) T:1-,2 apró ph. / Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (54,20g/51mm) C:AU,XF tiny edge error
3 000 HUF
2174957
30491
372
Numismatics
Reményi József (1887-1977) 1918. "Semmelweis Ignácz Fülöp 1818-1865 / FELIX QUI POTUIT RERUM COGNOSCERE FELIX QUI QOUD AMAT DEFENDERE - CAUSAS - FORTITER AUDET" kétoldalas Br emlékérem (70,5mm) T:1-
12 000 HUF
2157986
30492
372
Numismatics
Reményi József (1887-1977) 1927. "Dr. Wenhardt Jánosnak központi igazgatósága emlékére - A közkórházak másodorvosai" kétoldalas Br emlékérem (82,70g/60mm) T:2 / Hungary 1927. "Dr. János Wenhardt" Br commemorative medal. Sign: József Reményi (82,70g/60mm) C:XF HP 4439.
6 000 HUF
2174952
30493
372
Numismatics
Reményi József (1887-1977) 1937. "A Nemzeti Színház 100 éves fennállásának emlékére / 1837-1937" Br emlékérem tokban (70mm) T:1- kis patina HPII 2290.
6 000 HUF
2174950
30494
372
Numismatics
Reményi József (1887-1977) 1938. "Labor Omnia Vincit Improbus / Emlékül a Magyar Királyi Iparügyi Miniszter" Br emlékérem (72mm) T:1- kis patina HPII 2292.
4 000 HUF
2145852
30495
372
Numismatics
Reményi József (1887-1977) 1955. "Korányi Frigyes Emlékére - A Magyar TBC Orvosok / Salvus Aegroti Suprema Lex" öntött, kétoldalas Br emlékérem (87mm) T:1
5 000 HUF
2172662
30496
372
Numismatics
Renner Kálmán (1927-1994) 1978. "Sopron Vasöntödéje / 45. Nemzetközi Öntőkongresszus Budapest '78" Br emlékérem (83mm) T:2
2 000 HUF
1991450
30497
372
Numismatics
Renner Kálmán (1927-1994) DN "Dr. Petz Aladár 1888-1956 / Győr-Moson-Sopron Megyei Közgyűlés Dr. Petz Aladár díja" kétoldalas Br emlékérem (95mm) T:2
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035