Books: Tales Number of items: 49
1995241
17371
372
600
Books: Tales
Other collectibles
3 db vegyes ifjúsági könyv 2169075
17372
372
Books: Tales
Other collectibles
Lipták Gábor: Sárkányfészek. Regék, mondák, történetek Észak-Magyarországból. Bp., 1974., Móra. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
1 400 HUF
1911554
17373
372
Books: Tales
Other collectibles
Edmondo de Amicis: A szív. A gyermekek számára. Fordította: Radó Antal. Bp.,é.n.,Franklin. Nyolcadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 1911599
17374
372
Books: Tales
Other collectibles
1911413
17375
372
Books: Tales
Other collectibles
Rachel Field: Hitty. Ifjúsági regény. Fordította Kassai Zoltán. A borító és szövegközti rajzok Máday Gréte munkái. Bp., 1948, Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
1 000 HUF
2168902
17376
372
Books: Tales
Other collectibles
Rózsafiú és Tulipánleány. Kalotaszegi népmesék. Közzétette: Kovács Ágnes. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. Killer Marcella illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, volt könyvtári példány.
1 000 HUF
2169088
17377
372
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
2169126
17378
372
Books: Tales
Other collectibles
Lipták Gábor: Amiről a vízek beszélnek. Regék, mondák, történetek. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1982,Móra. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2145214
17379
372
Books: Tales
Other collectibles
1884904
17380
372
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
1966185
17381
372
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
1815377
17382
372
Books: Tales
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035