Number of items: 328

Fagyöngy. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, 1795. számozott példány, nyomtatott aláírásokkal, jó állapotban.
17444.

2 000 HUF
Kogutowicz Lajos: A térkép írás olvasás ABC-je. II. rész. Bp.,1931., Szerzői kiadás, (Stádium-ny.), 3+96-395 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel és gerinccel.
17445.

2 000 HUF
Tömörkény István: Vízenjárók és kétkezi munkások. Szeged, 1902, Engel Lajos, 203+5 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón a kép sérült, hiányos, kopott, foltos borítóval, a tartalomjegyzékben bejelölésekkel.
17446.

2 000 HUF
Szabó Mária: A tarot. Szegedi Katalin képeivel. Bp., én., Lánchíd Kiadó. Kiadói papírkötés. +22 kártyalap. (0-21.)
17447.

2 000 HUF
13
Beke Sándor: Bodzafa virága. Versek. Székelyudvarhely, 2006., Erdélyi Gondolat Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17448.

1 200 HUF
Fekete József: Szép Jóska asszonya. Makó, 1911, Kovács Antal. Félvászon kötés, széteső állapotban.
17449.

1 000 HUF
10
17450.

1 200 HUF
Éger György: A burgerlandi magyarság rövid története. DEDIKÁLT! Bp., 1991, Anonymus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17451.

1 200 HUF
Nagy Sándor Kászon: Újjászületésünk útja. Holtakkal beszélgetéseim. Válogatta, rendezte és népe kezébe adja: - -. Nyomtatott köszönetnyilvánítással Koltay Gábor, és Szörényi Levenete részére. Bp., 1991., Szabad Tér. Kiadói papírkötés. A szerző, Nagy Sándor Kászon (1902-1992) által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány. Valamint: Szörényi Levente (1945-) zeneszerző, szövegíró, gitáros-énekes (Illés, Fonográf) saját kezű ajándékozási soraival és aláírásával.
17452.

2 400 HUF
Hajo Banzhaf: Tarot kézikönyv. Bp., 1994, Bioenergetic. Kiadói papírkötés.
17453.

1 600 HUF
Joseph Bédier: Trisztán és Izolda regéje. Ford. és az utószót írta: Pap Gábor. A védőborítékot, a fedéltervet ás az iniciálékat Molnár Ágnes rajzolta. Bp., 1956., Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.   Dienes Istvánné (?-?) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus feleségének a névbejegyzésével.
17454.

1 400 HUF
17455.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF