Books: Other rarities Number of items: 328
1780658
17589
372
Other collectibles
1947485
17590
372
Other collectibles
1 200 HUF
2170527
17591
372
Other collectibles
Tóth Béla: Szálló ígék lexikona. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Szecessziós vászonkötés.
2 000 HUF
2173658
17592
372
Other collectibles
Kalotaszeg - Kós Károly sztánai hetilapja. Kolozsvár-Sztána, 2018, Művelődés Egyesület - Szentimrei Alapítvány. Reprint. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1646091
17593
372
Other collectibles
1 000 HUF
2173418
17594
372
Other collectibles
2 000 HUF
2137395
17595
372
Other collectibles
Nyírő József: Halhatatlan élet. Buenos Aires 1971. Editorial Transylvania. Sérült egészvászon kötésben.
1 200 HUF
2173400
17596
372
Other collectibles
2 000 HUF
2172657
17597
372
Other collectibles
Magyar és magyar vonatkozású röplapok, újságlapok, röpiratok az Országos Széchényi Könyvtárban, 1480-1718. Feuilles volantes, gazettes et pamphlets hongrois ou relatifs á la Hongrie, conservés a la Bibliothéque Nationale de Budapest. 1480-1718. Országos Széchényi Könyvtár XXVIII. Bp., 1948., Országos Széchényi Könyvtár, XXV+3+307 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1 200 HUF
2171139
17598
372
Other collectibles
Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1987, Medicina. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2171117
17599
372
Other collectibles
Vegyes könyv tétel, 3 db: Szepes Mária: A mindennapi élet mágiája - a fény mágiája. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban; Szepes Mária: Smaragdtábla. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban; Szepes Mária: A vörös oroszlán. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2169668
17600
372
Other collectibles
Vegyes könyv tétel, 3 db: Cally Hall: Drágakövek. Határozó Kézikönyvek. Harry Taylor fényképveivel. Bp., 1994, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés; Walter Schumann: Drágakő Biblia. Karl Hartmann fényképeivel. Bp., 1992, Glória Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Réthy Károly: Drágakövek és gyöngyök. II. bővített kiadás. Bp., 1993, Presztízs kiadó. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035