Number of items: 328

17589.

800 HUF
17590.

1 200 HUF
Tóth Béla: Szálló ígék lexikona. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Szecessziós vászonkötés.
17591.

2 000 HUF
Kalotaszeg - Kós Károly sztánai hetilapja. Kolozsvár-Sztána, 2018, Művelődés Egyesület - Szentimrei Alapítvány. Reprint. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17592.

1 200 HUF
17593.

1 000 HUF
17594.

2 000 HUF
Nyírő József: Halhatatlan élet. Buenos Aires 1971. Editorial Transylvania. Sérült egészvászon kötésben.
17595.

1 200 HUF
17596.

2 000 HUF
Magyar és magyar vonatkozású röplapok, újságlapok, röpiratok az Országos Széchényi Könyvtárban, 1480-1718. Feuilles volantes, gazettes et pamphlets hongrois ou relatifs á la Hongrie, conservés a la Bibliothéque Nationale de Budapest. 1480-1718. Országos Széchényi Könyvtár XXVIII. Bp., 1948., Országos Széchényi Könyvtár, XXV+3+307 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17597.

1 200 HUF
Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1987, Medicina. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17598.

1 000 HUF
Vegyes könyv tétel, 3 db: Szepes Mária: A mindennapi élet mágiája - a fény mágiája. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban; Szepes Mária: Smaragdtábla. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban; Szepes Mária: A vörös oroszlán. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17599.

1 000 HUF
9
Vegyes könyv tétel, 3 db: Cally Hall: Drágakövek. Határozó Kézikönyvek. Harry Taylor fényképveivel. Bp., 1994, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés; Walter Schumann: Drágakő Biblia. Karl Hartmann fényképeivel. Bp., 1992, Glória Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Réthy Károly: Drágakövek és gyöngyök. II. bővített kiadás. Bp., 1993, Presztízs kiadó. Kiadói papírkötésben.
17600.

1 000 HUF
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF