Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 35
2149702
17132
372
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Bozsik-Csanda-Jelencsik-Kovács: Fejfájás. Bp., 1994, Literatura Medica. Kiadói papírkötés.
2149753
17133
372
Other collectibles
Dr. Goldschmidt Dénes, Dr. Halász Péter: Alvás, álom, álmatlanság . Bp., 1983, Medicina. Dr. Goldschmidt Dénes (1922-1988) által dedikált! A fedéltervet és a belső illusztrációkat Herpai Zoltán tervezte. Kiadói kartonált papírkötés, néhány lap foltos. 2083247
17134
372
Other collectibles
Tildy Zoltán: Madárszárnyakon. Budapest, 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
2117283
17135
372
Other collectibles
2083241
17136
372
Other collectibles
Shuker, dr. Karl: Noé elveszett bárkája. Debrecen, 1996. Alexandra. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
2113527
17137
372
Other collectibles
Velkey László: Gyermekeink gondozása, nevelése. Bp., 1984, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
2146553
17138
372
Other collectibles
Kneipp Sebestyén: Víz-kúrám, 30 esztendőnél tovább próbálva és írva a betegségek gyógyítására és az egészség föntartására. Kneipp Sebestyén után írta és kiadta Huszár Károly. Bp., 1891, Bagó Márton és Fia. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, sérült borítóval, de belül jó állapotban.
1 400 HUF
2113986
17139
372
Other collectibles
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.
Bp., 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Posner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon kötés.
1 000 HUF
2121271
17140
372
Other collectibles
1 000 HUF
2108408
17141
372
Other collectibles
1 000 HUF
2076021
17142
372
Other collectibles
Kolligátum:
Dr. Franz M. Schindler: Die soziale Frage der Gegenwart, vom Standpunkte des Christentums.;
Dr. Pach Henrik: Magyar munkásegészségügy. Előszóval ellátták: Kiss Géza, J. Péterffy Zoltán.
Wien-Bp., 1905-1907, Ambr. Opitz-Benkő Gyula, IV+2+191; 238 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval,a második részben két lap szakadt (137/138.,139/140.)
1 000 HUF
2146739
17143
372
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Petőfi Sándor összes költeményei. Népies kiadás. Bp.,1882., Athenaeum, 1 t.+680 p. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott, foltos, sérült borítóval, sérült kötéssel, foltos lapokkal, egy lap kijár.+
Kolligátum, 2 műből: Goldsmith Olivér: A wakefieldi pap. Ford.: Ács Zsigmond.; [Luís Vaz de Camoes] Camoens Luziádája. Ford., s bevezetéssel és jegyzetekkel fölvilágosította: Greguss Gyula. Második kiadás.; (Egybekötve.)
Bp., 1883-1874, Franklin-Athenaeum,283+5; 4+378+2 p. Kopott félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, bélyegzésekkel. +
Kolligátum, 2 műből: Milton János: Az elveszett paradicsom. Ford.: Jánosi Gusztáv. Második, javított kiadás.; Krájljevics Márkó (Márk királyfi.) Délszláv népballadák a XIV. és XV. századból. Ford.: Margalits Ede. Második kiadás. (Egybekötve.) Bp., 1904-1899., Franklin, 447;234+6 p. Kopott félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, bélyegzésekkel.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035