Books: Architecture, Art

Number of items: 133

Perruchot, Henri: Renoir élete. Ford.: Réz Pál. Bp., 1980, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16684.

800 HUF
Eörsi Anna: Az internacionális gótika festészete. Bp., 1984., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16685.

800 HUF
Andrew Morton: William & Catherine. London, 2011., Michael OMara Books. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16686.

Andrew Morton: William & Catherine. London, 2011., Michael O'Mara Books. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

1 000 HUF
Dr. Lázár Béla: A magyar művészet jövője. Budapest, 1916, Dick Manó. Kiadói papírkötés, kopott.
16687.

1 000 HUF
Frey-Nagy Maryanna-Makray-Rózsás Árpád: Vénusz hangja. Képes-verses album. Vizuális történetek. Benne erotikus fotókkal is. Bp.,2020., Pronext Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16688.

2 000 HUF
16689.

4 000 HUF
E. Csorba Csilla: Máté Olga fotóművész. Nagy asszonyi dokumentum. Bp.,2006., PIM-Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16690.

E. Csorba Csilla: Máté Olga fotóművész. "Nagy asszonyi dokumentum." Bp.,2006., PIM-Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

1 200 HUF
16691.

1 400 HUF
Bán Lajos - Zeles Gyula: Épületburkoló munka. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, enyhén kopottas állapotban.
16692.

1 600 HUF
Kunt Ernő: Temetők népművészete. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16693.

1 400 HUF
16694.

1 000 HUF
A Casket of Magnificent Jewels. The Collection of the late Lady Lydia Deterding. Geneva, 1980. Christies ékszer árverési katalógus. Színes képekkel illusztrált, az aukción szerepelt ékszerek mellett László Fülöp által Lady Lydia Deterdingről festett arckép reprodukciójával. Kiadói egészvászonkötés, jó állapotban.
16695.

A Casket of Magnificent Jewels. The Collection of the late Lady Lydia Deterding. Geneva, 1980. Christie's ékszer árverési katalógus. Színes képekkel illusztrált, az aukción szerepelt ékszerek mellett László Fülöp által Lady Lydia Deterdingről festett arckép reprodukciójával. Kiadói egészvászonkötés, jó állapotban.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF