Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet. 1882-1944. Budapest, 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotú példány.
2 db művészeti kiadvány: A gyűjtő. Der Kunstsammler. Művészeti folyóirat. Szerk.: Dr. Siklóssy László. V. évf. 3., 4. sz., 1916. Különszám: Magyar keramika. Szakadt, széteső állapotban. + Az Ernst-Múzeum aukciói XLI. Gróf Szapáry László fegyvergyűjteménye, Langraf Lajos hagyatéka, két gyűjtemény Bruck Lajos és báró Mednyánszky László képeiből, valamint főűri és más magánbirtokból származó festmények, műtárgyak és butorok. Ernst-Múzeum aukciói XLI. Bp.,1929, Ernst-Múzeum, (Légrády-ny.), 143+2 p.+XLIV t. (fekete-fehér képtáblák.) Becsár melléklettel. Kiadói papírkötés, a borító foltos, gerinc sérült, hátsó lapok közül több összeragadt.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Kiadói egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel
Kertes Pál: Filmáru és filmművészet. A borítót Szabó Ferenc rajzolta. Bp.,1943,Unitas,(Radó István Nyomdai Műintézete-ny.), 79+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadozott hiányos illusztrált papír védőborítóban, a gerincen sérüléssel. Ritka! A szerző által dedikált.