https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 217

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1934-1938 A Meinl Gyula R.T. Háztartásgazdasági Tanácsadójának 4 db étrendje receptekkel, hajtott, szakadással
13255.

1934-1938 A Meinl Gyula R.T. Háztartásgazdasági Tanácsadójának 4 db étrendje receptekkel, hajtott, szakadással

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
1935 Rendőrségi zsebkönyv - Budapesti útmutató és címtár XV. évfolyam, néhány korabeli reklámmal, kopottas állapotban
13256.

1935 Rendőrségi zsebkönyv - Budapesti útmutató és címtár XV. évfolyam, néhány korabeli reklámmal, kopottas állapotban

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
3
1935 A Magyar Iparművészet 6. száma
13257.

1935 A Magyar Iparművészet 6. száma

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
2
1935 Meghívó a M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem évzáró ünnepélyére, borítékkal
13258.

1935 Meghívó a M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem évzáró ünnepélyére, borítékkal

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
1935 Színházi Élet. XXV. évf. 47. -52 sz. (Egybekötve.) Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált, benne Angelo fotókkal és reklámokkal is. Korabeli reklámokkal. Kopott egészvászon-kötésben.
13259.

1935 Színházi Élet. XXV. évf. 47. -52 sz. (Egybekötve.) Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált, benne Angelo fotókkal és reklámokkal is. Korabeli reklámokkal. Kopott egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1935-43 Magyar Szemle 3 száma
13260.

1935-43 Magyar Szemle 3 száma

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
cca 1936 18 db Karikatúra, valamint egy Alföldi tanyát ábrázoló nyomtatvány, Hursan (17 db) és 1 db Mici jelzéssel, képeslap méretben, 9x15 cm.
13261.

cca 1936 18 db Karikatúra, valamint egy Alföldi tanyát ábrázoló nyomtatvány, Hursan (17 db) és 1 db Mici jelzéssel, képeslap méretben, 9x15 cm.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1936 A Pásztortűz című folyóirat XXII. évfolyam 17. száma, XVII. évfolyam 18. száma
13262.

1936 A Pásztortűz című folyóirat XXII. évfolyam 17. száma, XVII. évfolyam 18. száma

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1936 Tungsram Glühlampen Katalog, 1936 februar, német nyelven. 75 p.
13263.

1936 Tungsram Glühlampen Katalog, 1936 februar, német nyelven. 75 p.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
1936 Ilford Products for the Process and Photomechanical Industries. 1936 szeptember. London, Ilford Ltd., 36 p.+1 t. Angol nyelven. Papírkötésben, foltos, melléklet nélkül.
13264.

1936 Ilford Products for the Process and Photomechanical Industries. 1936 szeptember. London, Ilford Ltd., 36 p.+1 t. Angol nyelven. Papírkötésben, foltos, melléklet nélkül.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1936 Magyar Statisztikai Közlemények: Az 1930. évi népszámlálás IV-V. rész. IV. rész: A népesség foglalkoztatása a főbb demográfiai adatokkal egybevetve s a népesség ház- és földbirtokviszonyai. V. rész: Részletes demográfiai és a lakóházak és lakások adatai. Szerkeszti és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények 96. kötet. Bp.,1936, Stephaneum Nyomda Rt., VI+377+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító kissé sérült, kissé hiányos, a címlapon névbejegyzéssel.
13265.

1936 Magyar Statisztikai Közlemények: Az 1930. évi népszámlálás IV-V. rész. IV. rész: A népesség foglalkoztatása a főbb demográfiai adatokkal egybevetve s a népesség ház- és földbirtokviszonyai. V. rész: Részletes demográfiai és a lakóházak és lakások adatai. Szerkeszti és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények 96. kötet. Bp.,1936, Stephaneum Nyomda Rt., VI+377+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító kissé sérült, kissé hiányos, a címlapon névbejegyzéssel.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
1937-1978 Vegyes közlekedéssel kapcsolatos tétel, 1978-as MÁV Zsebmenetrend, 1960 Személydíjszabási útmutató (Budapesti Helyi Érdekű Vasút), Information der Ikarus-Erzeugnisse, 1915-ös Téli Újság hiányos példánya, benne érvényes MÁV menetrenddel, 2 db közlekedési térkép (Kir. M. Automobil Club 1937-es útállapot térképe, Magyar autóbusz hálózati térkép (MÁVAUT.)), a két térkép szakadozott, az egyik javított.
13266.

1937-1978 Vegyes közlekedéssel kapcsolatos tétel, 1978-as MÁV Zsebmenetrend, 1960 Személydíjszabási útmutató (Budapesti Helyi Érdekű Vasút), Information der Ikarus-Erzeugnisse, 1915-ös Téli Újság hiányos példánya, benne érvényes MÁV menetrenddel, 2 db közlekedési térkép (Kir. M. Automobil Club 1937-es útállapot térképe, Magyar autóbusz hálózati térkép (MÁVAUT.)), a két térkép szakadozott, az egyik javított.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment