Advertisement

Number of items: 124

Haggenmacher reprint plakát + italcímkék, 5 db (Dreher rum, Dreher Vanília, Dreher barackpálinka, stb.)
12774.

1 400 HUF
5 db klf. retro doboz: Babapiskóta, Zselé szaloncukorka, Duna Csokoládégyár bonbon, Caola baba hintőpor és egy külföldi. kopott állapotban
12775.

1 000 HUF
44 db vegyes irat: számolócédulák, tagsági igazolványok, fotó, sorsjegyek, részvény stb.
12776.

1 000 HUF
10
cca 1935 Dekoratív karbonpapírtartó, irón- és írótoll reklámmal, egy használatlan karbonpapír csomaggal, szép állapotban
12777.

4 600 HUF
12,43
13,53
3 db régi kocka formájú Franck kávés fém doboz fedéllel, mindegyik más illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, m: 10 cm
12778.

2 000 HUF
2 db régi Szent István cikória kávé fém doboz fedéllel, illusztrált a négy évszakkal, kopásnyomokkal, enyhén rozsdás, m: 13 cm
12779.

2 000 HUF
12780.

2 000 HUF
8 db klf. régi Gem- és tűzőgépkapocs doboz (Schuler, Uhu, Studium Derby). Egy kivételével mind tartalommal, részben jó, részben kopott állapotban.
12781.

2 000 HUF
2 db régi hosszúkás formájú Franck kávés fém doboz fedéllel, népies-florális illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, m: 10 cm. 1 db Franck cikóriakávé íz-szín-zamat illusztrált reklámlap, 1948-ban postázva, BNV a nép ipara, a nép ereje bélyegzővel. 2 db kihajtható Franck-Kathreiner malátakávé reklám, kívül különböző illusztrációval. Litográfia, papír, Seidner Lit, Bp. Cca 1943, enyhén foltos. 1 db Igyunk magyar kávét! Franck reklám, papír, Korvin testv., Bp..
12782.

2 000 HUF
Vegyes régi doboz és bolha tétel: 2 db régi Schüller cérna doboz (Pegasus varrócérna és Selyemfényű horgolócérna SAS Special) doboz fedéllel, egyik jó állapotban, másik sérült. 1 db Clark horgony hímző cérna, Első magyar Kézimunkafonalgyár Rt., Nagyatád karton doboz, tartalommal (cérnával), egyik oldalán sérült., m: 9,5x12,5x2 cm. 1 db Torpedo Újpesti cérnagyár Budapest-Nagyatád karton doboz, enyhén sérült., m: 6x13x2,5 cm. 2x12 db biztosítótű eredeti papír csomagolásában (Sirt Sicherheitsnadeln).
12783.

Vegyes régi doboz és bolha tétel: 2 db régi Schüller cérna doboz ("Pegasus" varrócérna és Selyemfényű horgolócérna "SAS Special") doboz fedéllel, egyik jó állapotban, másik sérült. 1 db Clark horgony hímző cérna, Első magyar Kézimunkafonalgyár Rt., Nagyatád karton doboz, tartalommal (cérnával), egyik oldalán sérült., m: 9,5x12,5x2 cm. 1 db Torpedo Újpesti cérnagyár Budapest-Nagyatád karton doboz, enyhén sérült., m: 6x13x2,5 cm. 2x12 db biztosítótű eredeti papír csomagolásában ("Sirt" Sicherheitsnadeln).

2 000 HUF
12784.

2 000 HUF
1938 Ziegler Alfons Magtermelési és értékesítési Kft. főárjegyzék, illusztrált katalógus, 39p, borító kissé kopott
12785.

800 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF