Number of items: 110

Francia feliratú, matricás, jelzetlen porcelán mustáros tégely, tető nélkül, koszos, kopottas állapotban, 12 cm
11204.

4 000 HUF
Budapest mintás, kézzel festett és matricás jelzetlen porcelán kiöntő, koszos, kopottas állapotban, 7 cm
11205.

3 400 HUF
9,19
10,00
11206.

3 400 HUF
9,19
10,00
Mátyás király-szobor - Kolozsvár díszítésű, jelzetlen porcelán vázácska, matricás és kézzel festett, kopott aranyozással, repedezett, csorbákkal m: 9 cm
11207.

"Mátyás király-szobor - Kolozsvár" díszítésű, jelzetlen porcelán vázácska, matricás és kézzel festett, kopott aranyozással, repedezett, csorbákkal m: 9 cm

3 000 HUF
Pávás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 21×17 cm
11208.

2 000 HUF
Baglyos porcelán só- és borstartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis hibával, m: 4,5 cm
11209.

2 800 HUF
7,57
8,24
2 db kézzel festett porcelán kávéscsésze. Kopásokkal
11210.

3 000 HUF
XIX. sz. vége: Jelzés nélkül: Dinnye evő tányér 6 db. Fajansz. Formaszámmal. Kis kopásokkal d:18 cm
11211.

12 000 HUF
32,43
35,29
Régebbi porcelán bögre, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
11212.

1 000 HUF
Háború előtti pezsgős palack alakú fogpiszkáló tartó. Kis hibával. 13,5 cm
11213.

2 800 HUF
7,57
8,24
3 db porcelán régebbi konyhai fedeles tároló edény (rizs, cukor, kávé), matricás, jelzés nélkül, formaszámmal, m: 17 cm, mindegyik kopott és sérült
11214.

1 000 HUF
Festett porcelán feszület, kopott, jelzés nélkül, súlyozott, m: 10,5 cm
11215.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF