Number of items: 110
2167223
11204
371
Other collectibles
Francia feliratú, matricás, jelzetlen porcelán mustáros tégely, tető nélkül, koszos, kopottas állapotban, 12 cm
4 000 HUF
2167212
11205
371
3400
Other collectibles
Budapest mintás, kézzel festett és matricás jelzetlen porcelán kiöntő, koszos, kopottas állapotban, 7 cm
3 400 HUF
2026866
11206
371
3400
Other collectibles
3 400 HUF
2164874
11207
371
Other collectibles
"Mátyás király-szobor - Kolozsvár" díszítésű, jelzetlen porcelán vázácska, matricás és kézzel festett, kopott aranyozással, repedezett, csorbákkal m: 9 cm
3 000 HUF
2167191
11208
371
Other collectibles
Pávás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 21×17 cm
2 000 HUF
2167180
11209
371
Other collectibles
Baglyos porcelán só- és borstartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis hibával, m: 4,5 cm
2 800 HUF
2162366
11210
371
Other collectibles
2 db kézzel festett porcelán kávéscsésze. Kopásokkal
3 000 HUF
2162707
11211
371
Other collectibles
XIX. sz. vége: Jelzés nélkül: Dinnye evő tányér 6 db. Fajansz. Formaszámmal. Kis kopásokkal d:18 cm
12 000 HUF
2161113
11212
371
Other collectibles
Régebbi porcelán bögre, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
1 000 HUF
2163111
11213
371
Other collectibles
Háború előtti pezsgős palack alakú fogpiszkáló tartó. Kis hibával. 13,5 cm
2 800 HUF
2164064
11214
371
Other collectibles
3 db porcelán régebbi konyhai fedeles tároló edény (rizs, cukor, kávé), matricás, jelzés nélkül, formaszámmal, m: 17 cm, mindegyik kopott és sérült
1 000 HUF
2073945
11215
371
Other collectibles
Festett porcelán feszület, kopott, jelzés nélkül, súlyozott, m: 10,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m