Jewellery
Number of items: 132
2154148
19060
371
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 50, bruttó: 6,6 g
6 000 HUF
2154194
19061
371
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) golyós nyaklánc, jelzett, türkiz medállal, h: 40 cm, d: 3,5 cm, bruttó: 28,9 g
8 000 HUF
2154214
19062
371
2200
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,2 g
2 200 HUF
2154571
19063
371
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) kövekkel sűrűn kirakott karikagyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 2 g
2 000 HUF
2154327
19064
371
Jewellery
Other collectibles
Aranyozott ezüst(Ag) foglalatos féldrágakő, jelzett, gumírozott karkötő résszel, bruttó: 9 g
6 000 HUF
2161641
19065
371
4600
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) charm karkötőhöz, Pandora jelzéssel, h: 4 cm, bruttó: 3,65 g
4 600 HUF
2161656
19066
371
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) karkötő 5 db charmmal, Pandora jelzéssel, h: 18 cm, bruttó: 10,4 g
12 000 HUF
2161660
19067
371
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) gyűrű, berakással, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,5 g
2 800 HUF
2161667
19068
371
Jewellery
Other collectibles
3 000 HUF
2161288
19069
371
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, hiányzó másodpercmutató, felhúzó kulccsal, d: 5 cm, bruttó: 93,3 g
20 000 HUF
2161644
19070
371
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, kék kővel, Pandora jelzéssel, d: 1,8 cm, bruttó: 2,9 g
5 000 HUF
2161646
19071
371
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 51, bruttó: 2,3 g
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m