Books: Travelling, Local History Number of items: 164
2161791
15036
371
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Vas megye. Helytörténeti tanulmányok. Szerk.: Dr. Horváth Ferenc. Szombathely, 1958., Vas Megye Tanácsa V.B. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 1900 példányban.
1 200 HUF
2161957
15037
371
Other collectibles
Zolnay László: Ünnep és hétköznap a középkori Budán. Bp., 1969., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 200 HUF
2163234
15038
371
Other collectibles
Polonyi Ferenc: Letűnt világok romjain. Utirajz 42 képppel és 2 térképvázlattal. Pécs, 1931., Pius-Gimnázium, (Haladás-ny.), 162 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1 200 HUF
2161970
15039
371
Other collectibles
Dr. Gárdonyi Albert: A hétszázéves Budapest. Bp.,[1944], Palladis, 132 p. + 7 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírkötés, az elülső borítót körbevágták, az hátsó borító levált.
1 400 HUF
2163240
15040
371
Other collectibles
Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Szerk.: Balázs Ádám. Bukarest,1995, Kriterion. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2162397
15041
371
Other collectibles
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős és a Svábhegyi Egyesület Alapításának Negyven Esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Dr. Siklóssy László: Svábhegy. Bp., 1987, ÁKV. Az 1929-es kiadás reprint kiadása. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 400 HUF
2162100
15042
371
Other collectibles
Incze Gábor: A felszabadult kelet. Bp., 1941, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Sérült, tűzött papírkötésben.
2 000 HUF
2166962
15043
371
Other collectibles
Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Gazdagon illusztrált. Kissé kopott tűzött papírkötésben.
1 600 HUF
2166318
15044
371
Other collectibles
Erste Donau-Dampfschiffahrts-Gesellschaft
Urlaubsfahrten auf der Donau von Passau bis Giurgiu und Russe Wien, 1934. DDSG
1 000 HUF
2163113
15045
371
Other collectibles
2 db könyv - Csíkszék. Közép- és Felcsík, Gyimes vidéke + Történelmi panoptikum Keszthely. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2161717
15046
371
Other collectibles
Józsa Benjámin: Magyar művelődési élet a Cibin partján - A nagyszebeni magyar közoktatás történetéből (1947-2012). Nagyszeben, 2013, HÍD - Szebeni Magyar Egyesület. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
1 400 HUF
2163089
15047
371
Other collectibles
Deák Ferenc: Barangolásaim Székelyföldön és környékén. Egy idegenvezető feljegyzései. Székelyudvarhely, 1999, Erdélyi Gondolat Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035