https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 230
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2111097
17583
371
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
A. Tabarant: Pissarro. Fordította: Wildner Ödön. Bp., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Papírborításban.
The item is not available
2110633
17584
371
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936, Révai. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
1988871
17585
371
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Dr. Sárkány Pál-Dr Ócsag Imre: Magyar kutyafajták. Bp., 1987 Mezőgazdasági Kiadói kartonálás
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2092900
17586
371
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Bábjáték műsorfüzet. Összeállította: Magyar Bábjátékosok Szövetsége. Bp.,1950., Népszava. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2064144
17587
371
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné, 400 p.+XV t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2112381
17588
371
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Erdőlakók. Fordította Temesi Győző. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2111102
17589
371
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Háziasszonyok kiskátéja IV. füzet. Szerk.: Stumpf Károlyné. Bp., 1941, Országos Iparegyesület. Kiadói papírkötés.
The item is not available
2111106
17590
371
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Németh László: Villámfénynél. Bp., Tanu. Kiadói papírkötés.
The item is not available
2111018
17591
371
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária. Sipos Béla rajzaival. Budapest, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
Starting price:
1 000 HUF
2164638
17592
371
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 10 db: Verne Gyula Utazás a hold körül, Góth Imre: Vitaminok és hormonok., Beöthy Leo: A társadalmi fejlődés, Dr. Tauszk Ferenc: A belgyógyászat alapvonalai, Garbedian H. Gordon: A természettudomány legújabb állomásai., Schwester Hodi Masafret: Egészség a jövőben. (Reflexológia.), Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás I. köt. (szétvált, sérült kötéssel, kopott borítóval.), Magyar gyógyszerkönyv (cca 1910, hiányos, borító nélkül.), Die Heilige Schrift Des Alten Bundes I., Zolnay Imre: Herakleitostól Hegelen át Hitlerig. Különféle kiadásban, és kötésben, változó, nagyrészt kissé viseltes állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2032095
17594
371
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Romániai magyar irodalmi lexikon I. A-F. Szerk.: Balogh Edgár. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
2120917
17595
371
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Vegyes könyv tétel, 4 db. Kellér Dezső: Kortársak és sorstársak. Bp., 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, enyhén sérült papír védőborítóval. Ágoston György, Veress István: Amerikából jöttem. Bp., 1965, Kozmosz könyvek. Kartonált kötésben. Hámori Tibor: Randevú világhírű emberekkel. Bp., 1971, Medicina. Kartonált kötésben. Burget Lajos, Kovácsvölgyi Sándor: Hogyan viselkedjünk? Bp., 1962, Móra. Kopott kartonált kötésben.
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment