Printed Materials

Number of items: 307

12848.

1 000 HUF
1893 Az Ungvári Kör által rendezett táncmulatság alkalmából kiadott emléklapok, 1893. júl. 5, Ungvár, Lévai Mór-ny., 7 sztl. lev.
12849.

1893 Az "Ungvári Kör" által rendezett táncmulatság alkalmából kiadott emléklapok, 1893. júl. 5, Ungvár, Lévai Mór-ny., 7 sztl. lev.

2 000 HUF
cca 1894 Kossuth Lajos temetése - Halottas kocsi az Erzsébet-körúton, 29,5x37 cm
12850.

1 200 HUF
cca 1894 Kossuth Lajos temetése - A gyászmenet eleje, a halottas kocsival, az Erzsébet-körúton, Weinwurm Antal fényképe, 29,5x38 cm
12851.

1 200 HUF
12852.

8 000 HUF
1895 Ujpesti Függetlenségi kőr meghívó zászlószentelésre
12853.

2 000 HUF
1896 Orsova és vidéke. Társadalmi hetilap. XII. évf. 45. sz. Szerk.: Glaser Simon. Orsova, Tillmann R.-ny., sérült, szakadt, 4 p.
12854.

800 HUF
cca 1900 Heidelberg, leporello, utolsó oldalon szakadással, 8×12 cm
12855.

1 000 HUF
cca 1900 Kunz Antal első Morva Vízvezeték és Szivattyúépítő Intézet képes reklám kiadvány. 72p. Egészvászon kötésben
12856.

2 000 HUF
cca 1900 Martin von Molitor (1759-1812)-Joseph Mössmer (1780-1845): Hegyi utakon, offszet, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20x29 cm
12857.

3 000 HUF
cca 1900 San Marinoi köztársaság képes füzet 15p.21x14 cm
12858.

3 000 HUF
12859.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF