Number of items: 124

Bernadotte cseh porcelán két személyes kávés készlet eredei dobozában. Matricás, jelzett, hibátlan.
11158.

1 000 HUF
H&C.Haas & Czjzek teás csésze. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 10 cm
11159.

1 400 HUF
H&C.Haas & Czjzek díszváza díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 12 cm
11160.

1 200 HUF
3 db figurális porcelán, jelzetlen, kézzel festett, mind sérült, lepattanásokkal m: 6 cm és 5 cm
11161.

1 000 HUF
Alt Wien porcelán tányér, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, d: 25 cm
11162.

2 000 HUF
10
6 db különféle jelzésű kávéscsésze aljjal (Tettau Bavaria, Triptis, Könitz stb.) matricás és kézzel festettek, apró kopásnyomokkal
11163.

3 000 HUF
9
Carlsbadi kiöntők (11db), kézzel festett és matricás, némelyik tetővel, néhány jelzett, apró kopásnyomokkal, lepattanásokkal m: 11 és 16 cm között
11164.

5 000 HUF
11165.

15 000 HUF
40,54
44,12
11166.

1 800 HUF
Porcelán tétel, össz. 3 db: 1 db NDK figurális sószóró, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm. 2 db kiöntő, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 11 és 12,5 cm
11167.

1 400 HUF
Össz. 2 db kutyákat ábrázoló, holland Ter Steege kis méretű porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 13 cm
11168.

1 400 HUF
Enoch Wedgwood levonóképes tányér, jelzett, apró mázhibával, d: 25 cm
11169.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF