Paintings and graphics Number of items: 392
2151858
10206
370
15000
Other collectibles
Novák Erzsébet (1893-?): Krizantémok (1920-25 körül). Olaj, karton, jelzett (keret által takarva), sérült fa keretben, 67,5x50 cm. Hátoldalán "Őszi tárlat" felirattal valamint címkén kézzel írt adatokkal: "Chrisantinok, olajfestm., ára 1200 kor., Novák Erzsi, Alberti-Irsa (Albertirsa), Pest m."
15 000 HUF
2154366
10207
370
Other collectibles
OJ (?) 1919.VII.19 jelzéssel: Álomarcú lány. Tus, papír, ajándékozási sorokkal 1928-ból, üvegezett fa keretben, 17,5×16,5 cm
3 000 HUF
2157123
10208
370
17000
Other collectibles
Paróczi Ágnes (1937-): Téli délután. Olaj, textilrelief, farost, jelzett, hátoldalán 2 címkével, fa keretben, 68×85 cm
17 000 HUF
2153794
10209
370
2200
Other collectibles
Papp Gabriella (?-?): 1989. Divattervek. Vegyes technika, papír, jelzett 59×42 cm
2 200 HUF
2153776
10210
370
3800
Other collectibles
Parádi Katalin (1970-): 1989. Grafika tervek. Kollázs, papír, jelzett, 43×61 cm
3 800 HUF
2154285
10211
370
3400
Other collectibles
Pataky Ferenc (1897-?): Ülő női portré. Ceruza, papír (papírra kasírozva), jelzett, datált (1923), jobb alsó sarka sérült, 28x20 cm
3 400 HUF
2154277
10212
370
3400
Other collectibles
Pataky Ferenc (1897-?): Kinn, padon. Ceruza, papír (papírra kasírozva, körbevágva), jelzett, datált (1955 VII.), 18x26 cm
3 400 HUF
2108842
10213
370
Other collectibles
H. Patzelt J.: Városrészlet. akvarell, papír. Jelzett. 24x36,5 cm
6 000 HUF
2152942
10214
370
Other collectibles
Perlrott jelzéssel: Téli táj. Olaj, papír, jobb felső sarkában törésnyommal. 41x33 cm
8 000 HUF
2137499
10215
370
Other collectibles
Petrencsik Olívia (?-): Női portré. Olaj, vászon. 40x30 cm
6 000 HUF
2156493
10216
370
Other collectibles
Pintér István Pál (1948-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, díszes fa keretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat műtárgybírálatával, 50x40 cm
12 000 HUF
2092119
10217
370
Other collectibles
Pintér József (1922-2002): Téli táj. Olaj, farost .Jelzett. 50x70 cm Fa keretben.
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035