Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 242

Madarassy Walter (1909-1994) 1969. Magyar Állami Földtani Intézet Br emlékérem (70mm) T:2
30620.

Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Magyar Állami Földtani Intézet" Br emlékérem (70mm) T:2

3 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) DN Budapest Sport Egyesület Fotószakosztálya bronzozott fém emlékérem (66mm) T:2,2-
30621.

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Budapest Sport Egyesület Fotószakosztálya" bronzozott fém emlékérem (66mm) T:2,2-

1 400 HUF
Máté István (1952- ) 1987. Szentgyörgyi Albert Orvostudományi Egyetem 41 ágyas klinikai tömb - épült 1984-1987 fővállalkozó Medinvest FBT közti kivitelezők DÉLÉP Medicor kétoldalas Br plakett (~122x~121mm) T:2
30622.

Máté István (1952- ) 1987. "Szentgyörgyi Albert Orvostudományi Egyetem 41 ágyas klinikai tömb - épült 1984-1987 fővállalkozó Medinvest FBT közti kivitelezők DÉLÉP Medicor" kétoldalas Br plakett (~122x~121mm) T:2

5 500 HUF
14,86
16,18
Murányi Gyula (1881-1920) 1909. Francesco Ferrer emlékére Br emlékérem. IN MEMORIAM FRANCESCO FERRER 1909 OCT. 13 (30,56g/50,5mm) T:2 ph. / Hungary 1909. To the Memory of Francesco Ferrer Br commemorative medallion. Sign.: Gyula Murányi (40,56g/50,5mm) C:XF edge error HP 3691.
30623.

Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Francesco Ferrer emlékére" Br emlékérem. "IN MEMORIAM FRANCESCO FERRER 1909 OCT. 13" (30,56g/50,5mm) T:2 ph. / Hungary 1909. "To the Memory of Francesco Ferrer" Br commemorative medallion. Sign.: Gyula Murányi (40,56g/50,5mm) C:XF edge error HP 3691.

6 500 HUF
17,57
19,12
Nagy István János (1938-) 1978. A Magyar Korona hazatérte emlékére Br emlékplakett (96mm) T:2
30624.

4 400 HUF
11,89
12,94
Nagy István János (1938-) 1984. Martin Luther 1483-1546 / IN CHRISTO-SPES PRO MVNDO - VII. CONVENTVS GENERALIS LVTHERANORVM - BVDAPEST MCMLXXXIV kétoldalas, öntött Br emlékérem (91mm) T:1-
30625.

Nagy István János (1938-) 1984. "Martin Luther 1483-1546 / IN CHRISTO-SPES PRO MVNDO - VII. CONVENTVS GENERALIS LVTHERANORVM - BVDAPEST MCMLXXXIV" kétoldalas, öntött Br emlékérem (91mm) T:1-

6 000 HUF
Nagy Lajos (1949-) 1987. MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo NH9
30626.

Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo NH9

1 200 HUF
Orr Lajos (1952-) 1990. Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York Br emlékérem (3xklf) fa éremtartóban (70mm) + 1994. Pro piccoli archi Br köszönő érem fa éremtartóban (70mm) T:1- patina, ph. Hungary 1990. Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York Br commemorative plaque (3xdiff) in wooden case (70mm) + 1994. Pro piccoli archi Br thank-you medallion in wooden case (70mm) T:AU patina, edge error
30627.

130 000 HUF
351,35
382,35
Orr Lajos (1952-) 1999. Nepomuki Szent János - a hidak védőszentje / Isobau Rt. A cégalapítás 10. esztendejében anno 1999. kétoldalas Br emlékérem fa éremtartó tokban (112mm) T:2 patina
30628.

Orr Lajos (1952-) 1999. "Nepomuki Szent János - a hidak védőszentje / Isobau Rt. A cégalapítás 10. esztendejében anno 1999." kétoldalas Br emlékérem fa éremtartó tokban (112mm) T:2 patina

18 000 HUF
48,65
52,94
Osváth Mária (1921-1998) 1984. Tokody László mineralógus 1898-1964 - Kiemelkedő tudományos diákköri munkáért - ELTE kétoldalas Br plakett (93mm) T:2
30629.

Osváth Mária (1921-1998) 1984. "Tokody László mineralógus 1898-1964 - Kiemelkedő tudományos diákköri munkáért - ELTE" kétoldalas Br plakett (93mm) T:2

8 000 HUF
Palotás József (1947- ) 1985. II. Országos olvasztár verseny - Dunaújváros 1985 Br plakett (90mm) T:2
30630.

Palotás József (1947- ) 1985. "II. Országos olvasztár verseny - Dunaújváros 1985" Br plakett (90mm) T:2

2 400 HUF
Palotás József (1947- ) DN Női akt Br plakett (89x109mm) T:1
30631.

Palotás József (1947- ) DN "Női akt" Br plakett (89x109mm) T:1

11 000 HUF
29,73
32,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF