https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 121
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2125327
16718
370
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Nikolaus Pevsner: Az európai építészet története. Nyugat-Európa a X. századtól a XX. századig. Bp., 1974, Corvina. Második kiadás. Kiadói vászonkötés, védőborító nélkül, sérült gerinccel.
The item is not available
2111649
16719
370
0
3000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Walter Ernő - Novák László: A színek világa. Grafikai művészetek könyvtára V. Bp., 1927, Világosság, 119 p.+21 (1 kétlapos) t. Szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon sorozatkötésben.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2133496
16720
370
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Moravánszky Ákos: Antoni Gaudi. Architektúra. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2072335
16721
370
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Az előszót írta Csánky Dénes. Bp., 1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2088794
16722
370
0
1600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bakó Zsuzsanna Ildikó: Gerecze Péter fényképhagyatéka. Forráskiadványok. I. köt. Bp.,1993, Országos Műemlékvédelmi Hivatal. 515 fekete-fehér fotóval. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2092356
16723
370
0
1600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vegyes művészeti katalógus tétel,5 db:
Derkovits és a szocialista művészet (Székesfehérvár, 1968., István Király Múzeum), Mányoki Ádám emlékkiállítás (1957., Szépművészeti Múzeum), Amerigo Tot szobrai (Pécs, 1978., Janus Pannonius Múzeum), Vasarely Múzeum (Pécs, 1977., Janus Pannonius Múzeum), Barcsay. A szentendrei mozaik. (Bp., 1970., Műcsarnok)
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2093043
16724
370
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Mojzer Miklós: MS Mester passióképei. Bp.,1976., Magyar Helikon-Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Margarete Domscheit: Rogier van der Weyden. Berlin, 1976., Henschelverlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2022304
17001
370
0
3600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Füst Milán: Látomás és indulat a művészetben. Tizenkét esztétikai előadás. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda, 419 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1906746
17003
370
0
3600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kertes Pál: Filmáru és filmművészet. A borítót Szabó Ferenc rajzolta. Bp.,1943,Unitas,(Radó István Nyomdai Műintézete-ny.), 79+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadozott hiányos illusztrált papír védőborítóban, a gerincen sérüléssel. Ritka! A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1966659
17005
370
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Király Jenő: Karády mítosza és mágiája. Budapest, 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói illusztrált keménykötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1989486
17007
370
0
1600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jávor Zoltán: Hit és magyarság - Szeleczky Zita élete és művészete (CD nélkül) Délvidék Ház Nonprofit Kft., 2012. Kiadói papírborítékban
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1989405
17008
370
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jászai Mari: Tükör-játék. Bp., 2002. Kairosz Kiadó, Kiadói kartonálás
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment