Toys, board-games

Number of items: 33

2 pakli franciakártya bridzshez és kanasztához, kopott fa kártyatartó dobozban, 7x6x12 cm
11751.

1 000 HUF
Faragott fa sakk készlet 40x40 cm
11752.

8 000 HUF
Műanyag sakk készlet eredeti dobozában. Tábla méret: 24x25 cm
11753.

1 000 HUF
cca 1980 Vintage Car Collection Officer Watch, 12 db japán játékóra, eredeti kartonlapon, változó állapotban.
11754.

cca 1980 "Vintage Car Collection Officer Watch", 12 db japán játékóra, eredeti kartonlapon, változó állapotban.

3 000 HUF
Fa hajómodell 24x26 cm
11755.

Fa hajómodell 24x26 cm

3 000 HUF
1955 MÁVAUT Ikarusz 66 autóbusz modellje, 17x7,5x7 cm kis dísz vitrinben
11756.

5 000 HUF
Réz és fém ágyú 12 cm
11757.

Réz és fém ágyú 12 cm

1 000 HUF
cca 1930-40 össz. 2 db Franck kávépótlék társasjáték papír tábla: 1 db színes illusztrált Kis olimpiász valamint hátoldalán malomjáték, Seidner lit., Bp., néhány folt. 1 db színes illusztrált Egy nap a szabadban valamint hátoldalán malomjáték, Korvin Testvérek Grafikai Int., Bp., Kornélly 1930 jelzéssel, foltos, ragasztással megerősített, kisebb szakadásokkal, játékszabály mellékelve.
11758.

3 000 HUF
1942 Szóló Bridzs Játék tökéletes partnerekkel, társasjáték. Bp, Zilahi Kiss Mária, KV Filmnyomda-ny. Préselt, kartonált bridzstábla sárgaréz tolólemezekkel, a hozzá tartozó 10 kétszínnyomású, kétoldalas játszmalappal, sérült, foltos eredeti dobozában, ismertetőfüzettel. + 1936 1 db Piatnik Nándor és Fiai Budapest kártya az új nemzetközi írásmódról.
11759.

2 000 HUF
Régi kulcsos lemezjátékok (vonatok, autók, úthenger, stb.), kopottak
11760.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1938-40 Szerezzük vissza Nagymagyarországot! Térképes társasjáték, valamint kerékpártúra száz magyar városba (Tour de Hongrie). Tervezte: Bárdos Gyula és korongi Koronghy Elemér. Bp., Piatnik Rt. Kartondoboz, a játékpénzek, figurák, néhány városkép, puzzle darabkák stb. hiányoznak. Kizárólag a tábla képezi az árverés tárgyát. Hiányos, sérült!
11761.

1 000 HUF
11
Keller & Mayer Játszva megismerjük a számokat + Panda kártyajáték, eredeti dobozában
11762.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF