Flea Market

Number of items: 305

Red lion kínai számolóeszköz, fa, réz veretekkel, jelzett, apró kopásnyomokkal, 17,5x36 cm
11566.

2 000 HUF
11567.

3 000 HUF
Vegyes régi és régebbi írószer tétel: 4 db tintásüveg, 1950-60 körül (3 db Aranykalász MGTSZ felirattal), kopott, hiányos címkékkel. Amerikai, papírok összetűzéséhez használatos, 1910-30 körül, eredeti fém dobozában. Töltőtollak, golyóstollak, tollszárak, tollhegyek stb.
11568.

1 000 HUF
21
45 db műsoros audio kazetta (Best of communism 1 és 2, Animal Cannibals, Máté Péter, Csongrádi Kata, Elvis Presley, Metallica, Little Richard, Tina Turner, bee Gees, Paul Anka, stb.), 3 db műanyag tartó tokban
11569.

1 400 HUF
14 db gyűszű, kötőtűk, 4db stoppolófa és egyéb varráshoz-kötéshez szükséges tárgyak
11570.

1 000 HUF
14
11571.

6 500 HUF
17,57
19,12
Réz, egykaros patikai mérleg, porcelán tányérokkal, eredeti fa tartójában Doboz méret: 13x7,5 cm
11572.

4 000 HUF
Játék mandolin zenélő szerkezettel. Műanyag. 32 cm
11573.

2 000 HUF
Szaru madárka pár, faragott, egyik mozog, 17,5×5 cm, m:9 cm
11574.

2 000 HUF
Bőr borítéktáska, 26×16 cm
11575.

Bőr borítéktáska, 26×16 cm

2 000 HUF
Bőr borítású réz távcső, használatból eredő kopásnyomok, lencsén enyhe karc. 8,5 x 10 cm
11576.

9 500 HUF
25,68
27,94
Toledói sajtevő készlet, 6 db kis szúróval, jó állapotban, m: 10,5 cm
11577.

1 000 HUF
17

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF