Military

Number of items: 47

1978. Magyar Néphadsereg - Közlekedési Szolgálat Főnökség egyoldalas, öntött Br plakett, hátlapon fali akasztóval, előlapon gravírozva CSÉCSI SÁNDOR őrgy. 1978. 03. 01. (207mm) T:1-
31963.

1978. "Magyar Néphadsereg - Közlekedési Szolgálat Főnökség" egyoldalas, öntött Br plakett, hátlapon fali akasztóval, előlapon gravírozva "CSÉCSI SÁNDOR őrgy. 1978. 03. 01." (207mm) T:1-

12 000 HUF
32,43
35,29
1983. Szolgálati Érdemérem ejtőernyős ugrás után 500 + 1000 + 1500 + 2000 + 2500 + 3000 + 3500 ugrások után, teljes sor! T:1  NMK.: 647., 648., 649., 650., 651., 652., 653.
31964.

1983. "Szolgálati Érdemérem ejtőernyős ugrás után" 500 + 1000 + 1500 + 2000 + 2500 + 3000 + 3500 ugrások után, teljes sor! T:1 NMK.: 647., 648., 649., 650., 651., 652., 653.

30 000 HUF
81,08
88,24
1983. Szolgálati Érdemérem repült óra után 500 + 1000 + 1500 + 2000 + 2500 + 3000 + 3500 órák után, teljes sor! T:1  NMK.: 640., 641., 642., 643., 644., 645., 646.
31965.

1983. "Szolgálati Érdemérem repült óra után" 500 + 1000 + 1500 + 2000 + 2500 + 3000 + 3500 órák után, teljes sor! T:1 NMK.: 640., 641., 642., 643., 644., 645., 646.

20 000 HUF
54,05
58,82
1979. A Magyar Népköztársaság Hőse jelzetlen Au kitüntetés, nem adományozott példány (br.: 9,12g/31mm) T:1 Hungary 1979. Hero of the Hungarian Peopless Republic Au decoration without hallmark, unawarded piece (gr.: 9,12g/31mm) C:UNC NMK.: 716.
31966.

1979. "A Magyar Népköztársaság Hőse" jelzetlen Au kitüntetés, nem adományozott példány (br.: 9,12g/31mm) T:1 Hungary 1979. "Hero of the Hungarian Peoples's Republic" Au decoration without hallmark, unawarded piece (gr.: 9,12g/31mm) C:UNC NMK.: 716.

260 000 HUF
702,70
764,71
1979. Fegyverbarátságért Érdemérem arany, ezüst és bronz fokozata, zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések T:1  Hungary 1979. Medal for Weapon Friendship Golden, Silver and Bronze Grade enamelled, gold plated, silver plated and bronze decorations C:UNC
31967.

12 000 HUF
32,43
35,29
31968.

4 000 HUF
10db vegyes kitüntetés tétel összefűzve, közte 1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem, 1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany (2x), ezüst, és bronz fokozata T:2
31969.

10db vegyes kitüntetés tétel összefűzve, közte 1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem", 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany (2x), ezüst, és bronz fokozata T:2

3 000 HUF
16
33db-os vegyes szocialista kitüntetés tétel, közte több összefűzve, miniatűrök, tokosak is, közte 1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, 1954. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2,2-
31970.

33db-os vegyes szocialista kitüntetés tétel, közte több összefűzve, miniatűrök, tokosak is, közte 1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, 1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2,2-

10 000 HUF
27,03
29,41
Ausztria 1952. Szolgálati Érdemérem II. osztálya 15 éves szolgálatért ezüstözött Br kitüntetés díszdobozban T:1- patina Austria 1952. Long Service Military Cross for 15 years of Service 2nd classsilvered Br medal in original case C:AU patina
31971.

Ausztria 1952. "Szolgálati Érdemérem II. osztálya 15 éves szolgálatért" ezüstözött Br kitüntetés díszdobozban T:1- patina Austria 1952. "Long Service Military Cross for 15 years of Service 2nd class"silvered Br medal in original case C:AU patina

2 400 HUF
22
Franciaország 1916. Joseph Gallieni aranyozott fém medál. Szign.: Auguste Maillard (28mm) T:2 France 1916. Joseph Gallieni / Paris 1914-1916 Jusquau bout gilded metal medal. Sign.: Auguste Maillard (28mm) C:XF
31972.

Franciaország 1916. "Joseph Gallieni" aranyozott fém medál. Szign.: Auguste Maillard (28mm) T:2 France 1916. "Joseph Gallieni / Paris 1914-1916 Jusqu'au bout" gilded metal medal. Sign.: Auguste Maillard (28mm) C:XF

1 000 HUF
10
Franciaország 1960. Dunquerke Medál 1940 Br kitüntetés mellszalagon T:2 France 1960. Dunkirk Medal 1940 Br decoration with ribbon C:XF
31973.

Franciaország 1960. "Dunquerke Medál 1940" Br kitüntetés mellszalagon T:2 France 1960. "Dunkirk Medal 1940" Br decoration with ribbon C:XF

7 500 HUF
20,27
22,06
31974.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF